DAC: Rossinak hiányzik a Honvéd, a középpályás Storck meghívójára vár

Mint ismeretes, a DAC két magyarral a kezdőjében 4–2-re legyőzte a Zsolnát a múlt hétvégén a szlovák élvonalban. Kalmár Zsolt megszerezte első dunaszerdahelyi gólját, míg Vida Kristopher a Digi Sport híradójának azt is elárulta, már alig várja, hogy a magyar válogatottól keressék. A szezonban eddig még nem játszó Mervó Bence ezúttal sem állhatott Marco Rossi vezetőedző rendelkezésére.

További olvasott hírek
Támadják az interneten meztelen képeit áruló terhes nőt, de szerinte ez tetszik a férfiaknak – 18+ fotók

BORSONLINE Reagált a támadásokra a meztelen képeit áruló terhes nő: elmondása szerint ez nem a babája felhasználásáról, hanem a testéről és annak változásáról szól, amit szívesen oszt meg másokkal.

Kitálalt a barát: Vádalku miatt fogták el Curtis testvérét?

RIPOST Aznap fogta el a TEK a korábbi MTK-focista, Katzenbach Imre halálával összefüggésbe hozott három személyt, köztük Curtis testvérét, miután a gyilkossággal gyanúsított negyedik férfit, a gazdasági bűncselekmények miatt a szombathelyi börtönben ülő H. Attilát Budapestre szállították. Lehet, hogy összefüggés van a két eset között?

Nincsenek szavak: felsíró gyermeke szeme láttára ölte meg a banda az édesanyát

RIPOST Az anyagyilkos banda a hajnali órákban tört rá a gyanútlan családra, és brutálisan végzett az anyával.

Feltárul a gyönyörök kertje: a női orgazmus 10 pikáns titka

RIPOST A gyengébb nem tagjai számára nem mindig jön könnyedén a gyönyör, akárhogy is igyekszik a férfi. Szexszakértők pikáns csokorba szedték, mi a jó női orgazmus titka...

Üzemorvosok is beadhatják az oltást

RIPOST Mostantól a nagyvállalatok is segítik a koronavírus-járvány elleni védekezést azzal, hogy üzemorvosaik bevonásával oltást szerveznek a vakcinára regisztrált mun­kavál­lalóiknak.

Elképesztő állítás: Vádalku miatt fogták el Curtis testvérét?

BORSONLINE Aznap fogta el a TEK a korábbi MTK-focista, Katzenbach Imre halálával összefüggésbe hozott három személyt, köztük Curtis testvérét, miután a gyilkossággal gyanúsított negyedik férfit, a gazdasági bűncselekmények miatt a szombathelyi börtönben ülő H. Attilát Budapestre szállították. Lehet, hogy összefüggés van a két eset között?

Légiósok: Szoboszlai Dominik marad a Salzburgnál

NEMZETISPORT A Liverpool elleni felkészülési mérkőzést (2–2) követő sajtótájékoztatón Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgója bejelentette, hogy idén nyáron biztosan nem vált klubot, hanem az őszi szezonban is az osztrák bajnoki címvédőnél futballozik.

Légiósok: megvan Dzsudzsák Balázs új klubja

NEMZETISPORT Helyi sajtóértesülések szerint Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ainnál folytatja a pályafutását.

Videó: Szoboszlai újabb óriási szabadrúgásgólt szerzett

NEMZETISPORT Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Red Bull Salzburg Szoboszlai Dominik szabadrúgásgóljával szerzett vezetést a Sturm Graz otthonában a mérkőzés 8. percében. A magyar válogatott középpályása két perccel később ismét betalált, az ő két góljával jutott a mérkőzés korai szakaszában kétgólos előnyhöz a salzburgi csapat.

Videó: Zidane-csel, majd kilőtte az alsót – Szoboszlai három gólt szerzett

NEMZETISPORT Szoboszlai Dominik egy félidő alatt három gólt lőtt a Sturm Graz elleni osztrák élvonalbeli mérkőzésen. Az RB Salzburg magyar játékosa szerezte csapata negyedik gólját is – egy Zidane-csel után lőtte ki a rövid alsót. A másik két találatot ITT tudja megtekinteni.