Ekl: ha továbbjut a Kisvárda, a Wolfsberggel játszik a 4. körben

A Wolsfberger 4–0-ra legyőzte a máltai Griza Unitedet az Európa-konferencialiga 3. selejtezőkörének visszavágóján, így 4–0-s összesítéssel továbbjutott, és a playoffkörben a Kisvárda–Molde (első meccsen 0–3) párharc győztesével játszik.

További olvasott hírek
Rozmaringos báránycomb, a fejedelmi lakoma: a munka oroszlánrészét a sütő végzi helyetted

MINDMEGETTE A bárányhús egy igazi ünnepi fogás, ami húsvétkor hagyományos ételnek számít, amit vasárnap szoktak a szépen terített asztalra helyezni. Bárányhúst sütni nem olyan nagy ördöngösség, videón mutatjuk a receptet.

Egyszerűen nagyszerű kevert tésztás húsvéti sütemény

MINDMEGETTE Ha nem várt vendégek toppannak be húsvétkor, ez a sütemény megment minket. Akár az utolsó pillanatban is nekiállhatunk, hiszen alig több mint félóra alatt elkészül.

Eb 2020: nagyon nagy a baj, Eriksen összeesett – az életéért küzdenek

NEMZETISPORT Megdöbbentő jelentek szemtanúi lehettünk a Dánia–Finnország találkozón, félbeszakadt a meccs.

BL: botrány Párizsban, a PSG és a Basaksehir meccse félbeszakadt

NEMZETISPORT Sajtóhírek szerint a negyedik játékvezető rasszista megnyilvánulása robbantotta ki a balhét.

Gyász: elhunyt Diego Armando Maradona – sajtóhír

NEMZETISPORT A Napoli és az argentin válogatott korábbi kiválósága 60 esztendős volt.

Eb 2020: Továbbjutottunk, de senki sem tudja, hogyan – német reakciók

NEMZETISPORT „Németország egy hajszálnyira volt történelmének következő nagy blamájától.”

Átigazolások: zárul a nemzetközi piac – élő eseménykövető

NEMZETISPORT Vancsa aláírt a City Grouphoz. Hivatalos Christian Eriksen visszatérése. Percek választhatják el Van de Beeket Liverpooltól.