F1: Hamilton odaszúrt az olaszoknak; rózsaszín párduc szurkolt

Vasárnap délután rendezték meg a Formula–1-es Olasz Nagydíjat. Hazai pályán kevés esélye volt a Ferrariknak a bivalyerős Mercedesekkel szemben – Sebastian Vettel a harmadik, Kimi Raikkönen az ötödik helyen végzett. A nem túlságosan eseménydús futamot Lewis Hamilton nyerte meg, aki átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben a maranellóiak német pilótájától. Érdekes jelenetek természetesen most is akadtak – jöjjenek az F1-legek!

További olvasott hírek
Újra együtt: kibékült vőlegényével Vajna Tímea

NOOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

Éljen a lehetőséggel! Év végéig igényelhető Otthonfelújítási támogatás napelem, fűtés korszerűsítésre

VEOL Korszerű fűtés belül, napelem kívül – ilyen a XXI. század otthona!

Megszólalt Gergely, aki gatya nélkül menekült a balesete után

RIPOST Anyaszült meztelenül szaladgált a településen.

DUOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

Van hova fejlődni – Légszennyezettségi rangsor

AUTOMOTOR Egy átfogó nemzetközi kutatás szerint sajnos dobogósok vagyunk a levegő minőségromlása tekintetében.

VAOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

1400 lóerős disznóval versenyez Ken Block

AUTOMOTOR A BBi Autosport által megépített, Porsche 911-es megjelenéssel ellátott autót az 1971-es Pink Pig versenyautó grafikájával díszítik.

Derült, napos idő várható

ZAOL Csapadékra nem kell számítani.

KEMMA Csapadékra nem kell számítani.

FEOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

TEOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

Már kapható az Autó-Motor 2022/10-es száma!

AUTOMOTOR Keresse az újságárusoknál az új Autó-Motort!

ZAOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

SONLINE Csapadékra nem kell számítani.

Újabb ipari-logisztikai parkok nyílnak a fővárosi agglomerációban

VG Három új HelloParks csarnok épül fel az idén.

F1: Barcelona, az európai rész nyitánya

AUTOMOTOR Ez egy olyan verseny, amelyet minden Forma-1-es csapat és pilóta kívülről-belülről ismer, az idei szezon első tesztjét is Barcelonában tartották az európai télből a mediterrán éghajlatú országba menekülő csapatok.

Százezrek tiltakoznak a Disney LMBTQ-érzékenyítése ellen

RIPOST Schittl Eszter kampányigazgató nyilatkozott a Ripost7-nek.

SZOLJON Csapadékra nem kell számítani.

HEOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

VEOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

BEOL Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.

BEOL Csapadékra nem kell számítani.

DUOL Csapadékra nem kell számítani.

NOOL Csapadékra nem kell számítani.

Ezekre az adatokra várunk szerdán

VG Az unióból, a tengerentúlról, Japánból és Oroszországból is fontos statisztikák érkeznek.

VEOL Csapadékra nem kell számítani.

F1: megszületett a döntés Verstappen manőveréről

NEMZETISPORT Szabályosnak nyilvánították a sportfelügyelők Max Verstappen előzését Charles Leclerc ellen, vagyis a holland versenyző megtarthatja az Osztrák Nagydíjon aratott győzelmét.

F1: döntés született Verstappen ügyében – hivatalos

NEMZETISPORT A két vb-aspiránsnak, Lewis Hamiltonnak és Max Verstappennek is jelenése volt a sportfelügyelőknél a Sao Pauló-i Nagydíj időmérőjét követően előbbi hátsó szárnya nem felelt meg a technikai szabályoknak, míg utóbbi a sportszabályzat ellen vétett, amikor pont a vizsgálaton később fennakadó elemet fogta meg kézzel parc fermé alatt. Hosszas várakozás után először a holland ügyében született ítélet, a pilóta pénzbírságot kapott a tapogatásért.

F1: Olasz Nagydíj, a futam – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A 71. Olasz Nagydíjat rendezik Monzában, amelyen a világbajnoki pontversenyt majdnem két futamgyőzelemnyi előnnyel vezető Lewis Hamilton rajtol az élről, mellőle pedig mercedeses csapattársa Valtteri Bottas indulhat, míg a második sorból Carlos Sainz (McLaren) és Sergio Pérez (Racing Point) indulhat. Hazai futamán a két Ferrari, Charles Leclerc és Sebastian Vettel a 13. és a 17. helyről várja a rajtot. Kövesse a futam eseményeit folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!

F1: Osztrák Nagydíj, a verseny – élőben az NSO-n

NEMZETISPORT Már a verseny előtt is emlékezetesen alakult a spielbergi hétvége. Egy kaotikus második szabadedzés után, a szombati időmérőn Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót, csapattársa, Sebastian Vettel azonban csak a kilencedik helyről kezdheti meg a futamot. Bár Lewis Hamilton a második helyen végzett a kvalifikáción, Kimi Räikkönen feltartásáért utólag rajtbüntetést kapott. A második rajtpozíciót így Max Verstappen örökölte meg a Red Bull hazai pályáján. Reméljük, mindezt még lehet fokozni, hiszen a verseny még hátravan Ausztriában. Tartsanak velünk és az élő szöveges közvetítésünkkel!

KEMMA Visszakerült a méregdrága jegygyűrű Vajna Tímea ujjára.