Fucsovics Indiában kezdi 2018-at

Az újévkor rajtoló indiai tornán kezdi meg a 2018-as szezont Fucsovics Márton, a jelenlegi első számú magyar teniszező.

További olvasott hírek
NB I: Lanzafame nélkül is legyőzte a Honvéd a Debrecent

NEMZETISPORT A labdarúgó NB I 26. fordulójában a Budapest Honvéd 3–1-re legyőzte a Debrecent, pedig a vendégek Kamber kiállítása miatt 25 percet emberelőnyben játszottak.

Felejthetetlen élmény volt

DUOL Kacziba Andi Dunaújvárosban született, jelenleg, Milánóban él. A koronavírus okozta helyzetről ír egy blogot, amelyet megosztunk önökkel:

Videó: egy szép szóló és egy öngól – így ikszelt a Fradi Felcsúton

NEMZETISPORT A Ferencváros Tokmac Nguen révén szerezte meg a vezetést a labdarúgó NB I 26. fordulójában a Puskás Akadémia ellen, Felcsúton – a hazaiak Lovrencsics Gergő öngóljával egyenlítettek, pontot mentve annak ellenére, hogy Yoëll van Nieff kiállítása miatt a 70. perctől emberhátrányban játszottak. Tekintse meg a meccs góljait!

A Majdnem Dekameron sorozat vasárnapi alkotásai

VAOL Ma csak vadászhattuk a fényt...

La Liga: a Barca június 13-án, a Real 14-én folytatja – hivatalos

NEMZETISPORT Hivatalossá váltak a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után június közepén újrainduló spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) első két – összességében a 28. és a 29. – fordulójában rendezendő mérkőzések időpontjai.

Meztelenül napozott a kertben a sztáranyuka, jól meg is mutatta - Fotók

RIPOST Heidi Klumnak nincs azzal baja, ha nincs rajta ruha. Most otthon dobott le magáról minden textilt.

NB I: Természetes, hogy sokan fáradtak voltak – Rebrov

NEMZETISPORT A Puskás Akadémia–Ferencváros (1–1) mérkőzést követő értékelések során mindkét edző kitért a játékosok fizikai állapotára, míg a vendégek kapusa, Dibusz Dénes elismerte, a játék képe alapján nem érdemeltek volna győzelmet.

Robbantással fenyegetőzött, a TEK ment egy férfiért Szombathelyen

VAOL Több órán át tartó, nagyszabású akció zajlott vasárnap este Szombathelyen, a Szelestey és a Nádasdy utcák sarkán lévő háznál.

Nudizó lányokról készült lesifotó

RIPOST A két lány anyaszült meztelenül élvezte a napsütést, amikor a leleményes fotós megragadta a pillanatot...

Kiszel Tünde úgy főz, ahogy más bálba indul - videó

RIPOST Tünde sokrétűsége nem ismer határokat. Most megmutatta, hogy nem csak a bugyigyűjtésben, de a fakanálforgatásban is tehetséges...

Videó: jobbal a léc alá – a 20 éves kispesti nagy gólja

NEMZETISPORT A 20 éves Szendrei Norbert ebben az idényben először játszott az NB I-ben (összesen nyolcadszor) és a Honvéd labdarúgója a DVSC elleni meccsen megszerezte pályafutása első élvonalbeli gólját – a védőről visszapattanó labdát éles szögből egyből a léc alá lőtte. Videó!

Katonai konvoj szenvedett balesetet az M7-es autópályán Fehérvárnál

FEOL A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.

Ezeken a településeken végeznek véletlenszerű koronavírus-teszteket Fejér megyében

FEOL A felvétel időtartama két hét, május 1. és május 14. között kerül végrehajtásra.

Súlyos baleset történt az egyik fehérvári gyárban

FEOL Olvasói információk alapján az éjszaka folyamán tragédiával járó baleset történt a megyeszékhelyen.

Halálos munkahelyi baleset történt a Takarodó úton

FEOL 2019. augusztus 26-án 22 óra 50 perc körül bejelentés érkezett a rendőrségre, hogy egy Takarodó úton található cégnél munkahelyi baleset történt, aminek során egy 27 éves férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

Családi kalandtúrát tartottak Bácsalmáson

BAON Közel három hónapos szünet után, vasárnap délután gyermeknapi családi kalandtúrát tartottak a Vörösmarty Mihály Városi Könyvtár és Művelődési Központ szervezésében.