Gólgazdag meccsen kapott ki a Dorog Gyirmóton

Kétszer egyenlített, de végül 3-2-es vereséget szenvedett a Dorog a tavaly még élvonalbeli Gyirmót otthonában, a labdarúgó NB II. 5. fordulójában.

További olvasott hírek
Budafok, Honvéd: menekülőre fogták

NEMZETISPORT A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

Németh Zsolt: a V4 országai együtt küzdhetnek meg a térség járvány utáni európai szerepéért

NOOL Aláírták a Kárpátok eurorégión belüli turisztikai együttműködésről szóló megállapodást is.

Végső búcsút vettek Tom századostól

NOOL Tavaly csaknem 33 millió fontot gyűjtött a brit állami egészségügyi szolgálat (NHS) számára a koronavírus-járvány elleni küzdelem segítésére.

La Liga: hat nyeretlen bajnoki után győzött először a Getafe

NEMZETISPORT A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának szombati játéknapján a Getafe 3–0-ra legyőzte a Valenciát, ezzel végett vetett a hat meccs óta tartó nyeretlenségi szériájának.

A Bologna legyőzte a Laziót

NOOL A római csapat Ciro Immobile révén a 17. percben vezetést szerezhetett volna, de a csatár kihagyott egy büntetőt.

Nem csak fényvisszaverő, de világító figyelemfelkeltő panelt is kínál a Ford

AUTOMOTOR A fényvisszaverő fóliánál jobb láthatóságot ad a Ford által kínált Electronic High Visibility Panel, amely saját fényforrással rendelkezve sokkal messzebbről látható.

Nem bírt a Juventus a Veronával

NOOL A gól nélküli első félidőt követően Cristiano Ronaldo a 49. percben betalált, ám a hazaiak nem törtek meg, és a 78. percben egyenlítettek.

Felkavaró jelenetet rögzítettek: egy rendőr meggyalázta a holttestet

RIPOST Egy holttest miatt riasztották a rendőröket. Az egyik igazán gusztustalan dologra vetemedett.

Elengedték az őrizetbe vett kubai ellenzéki vezetőt

NOOL A Kubai Hazafias Szövetség (Unpacu) vezetőjét Santiago de Cuba településen, a házából vitte el a rendőrség pénteken.

NB I: A BL-szereplés után nyilván a szurkolók is többet várnak – Rebrov

NEMZETISPORT A labdarúgó NB I 23. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros hiába vezetett már két góllal is az MTK otthonában, a kék-fehérek 2–2-re egyenlíteni tudtak. Így értékelt a két vezetőedző.

Családokért felelős tárca nélküli miniszter: egyre gyorsabb és biztonságosabb az örökbefogadás

NOOL Az örökbefogadással összefüggő eljárásrendet módosító kormányrendelet szombaton jelent meg a Magyar Közlönyben.

Gulácsiék kétgólos hátrányból fordítottak

NOOL A győztes gólt Alexander Sörloth a 93. percben szerezte.

Elhunyt Hannu Mikkola, az egyik legsokoldalúbb rali-versenyző

AUTOMOTOR 78 éves korában elhunyt a finn Hannu Mikkola, aki 1983-ban nyerte meg a rali-világbajnokságot, és volt, hogy egy szezonban öt autóval állt rajthoz WRC-futamon.

Oroszlánbarlangból laboratóriumba – Ballai Attila publicisztikája

NEMZETISPORT

Ma este nyit az új tatabányai autósmozi

KEMMA filmek szerelmeseit pénteken este kilenckor az Alibi.com, szombaton fél kilenckor pedig a Lidérces mesék éjszakája című filmekkel várják.

Halálos baleset történt hajnalban az 1-es úton Tatabánya térségében

KEMMA A rendelkezésre álló adatok szerint eddig tisztázatlan okokból fának hajtott egy autó az 1-es számú főúton, amely következtében a sofőr a helyszínen életét vesztette.

Tatán építi fel prémium szállodáját az Avalon

KEMMA Sajtótájékoztatón jelentették be, hogy a tatai Öreg-tó partján építi meg új szállodáját az Avalon. Látványterveken mutatták meg a leendő épületet.

Megrázó fotók: vétlen sofőr és utasa vesztette életét az M1-esen történt balesetben

KEMMA Befejeződött a helyszínelés a Tatabánya térségében, az M1-esen történt baleset után. Már mindkét irányban zavartalanul haladhat a forgalom.

Férfi kézi BL: törölték a Szeged Flensburg elleni meccsét

NEMZETISPORT Az Európai Kézilabda-szövetség törölte a február 28-ra kiírt Mol-Pick Szeged–Flensburg férfi kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzést. Az ok: koronavírus.

Csak forgolódsz, ha ismeretlen helyen kell aludnod? Ez az oka!

NOOL

Pápaként, Rómában kíván meghalni – az egészségéről nyilatkozott az egyházfő

NOOL Ferenc pápa egészségéről szóló interjút közölt a Vatikán a pápa iraki útja előtt.

Megkapta a működési engedélyt a Geely műhold-gyára

AUTOMOTOR Az önvezető autóknak szükséges pontos helymeghatározásban és kommunikációban segítenek majd a Geely műholdjai.

Ingyenes tesztüzemmel indulnak az új buszjáratok Hódmezővásárhelyen

NOOL Az új menetrendek kialakítását széles körű egyeztetés előzte meg.

Barcelona: újabb sérülések, Pedri járt rosszabbul

NEMZETISPORT Pedri és Ronald Araújo is megsérült az FC Barcelona labdarúgócsapatában a Sevilla elleni (2–0) szombati spanyol bajnoki mérkőzésen.

Serie A: Veronában botlott a Juventus, kikapott a Lazio

NEMZETISPORT A Juventus 1–1-es döntetlent játszott a Veronával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában.