Ilyen a karma: elkezdett büntetőfékezni, kiderült, hogy egy civil rendőrautó jön mögötte – VIDEÓ

A ritka, de tökéletes esetek egyike: mikor a sors azonnal büntet!

További olvasott hírek
Hidvéghi Balázs: Nem kérünk a bevándorlásból - videó

RIPOST A Fidesz EP képviselője rövid videóban reagált az Európai Bizottság új tervezetére.

El: Óriásit melóztak a fiúk, nagyon nagyot küzdöttünk – Márton Gábor

NEMZETISPORT Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a francia Stade de Reims ellen lépett pályára, és gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4–1-re nyert. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a történteket.

A Bayern München 2-1-re nyerte az európai Szuperkupát

BORSONLINE Budapesten mérte össze az erejét a Bajnokok Ligája-győztes Bayern München és az Európa Ligát megnyerő Sevilla. A hosszabbításban Javi Martínez góljával megszerezte a vezetést Bayern, így  Az eredmény: Bayern München-Sevilla 2-1 Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a magyarországi mérkőzésen teszteli a nézők előtti játékot, de csak a Puskás Aréna férőhelyének 30 százalékát, vagyis húszezer embert engednek be. A beléptetés, a helyszínen lévő kollégánk tapasztalatai alapján

Albérlet börze a koronázó városban, Székesfehérváron

FEOL Székesfehérvár földrajzi fekvése nagyon kedvező mindazok számára, akik szeretnének a főváros zajától távol élni, de mindeközben megközelíthető távolságon belül maradni Budapesttől. A főváros Székesfehérvártól szűk egy órányi autóút, míg a Balaton délkeleti része fél óra, és a Velencei-tó mindössze húsz perc alatt elérhető Fejér megye megyeszékhelyétől.

Csúcsra járatja a dízelt az Alpina

AUTOMOTOR 20 másodperc alatt gyorsul 0-ról 200 km/h-ra az Alpina D5 Sportdiesel.

Idő előtt: Lotus szabadidő-autó

AUTOMOTOR Kínában védték le az ott 2019-től megvásárolható kompakt szabadidő-autó megjelenését.

Azt kéri az elektromos autó szövetség az oslóiaktól, ne vegyenek villanyautót, ha nem tudják otthon tölteni

AUTOMOTOR Oslo megtelt, egyszerűen nincs hely a közterületen lévő töltőpontokon további elektromos autóknak.