Kínában készül elektromos autót gyártani a Ford
A közös vállalatban 50-50 százalékos arányban vesznek részt az alapító felek.
A közös vállalatban 50-50 százalékos arányban vesznek részt az alapító felek.
BORSONLINE Száradó virágok borítják a kis Inez Flóra sírját.
AUTOMOTOR A 70-es és 80-as színösszeállítását idézik meg a 2023-as modellévben választható Ford F-150 Heritage Edition-nél.
AUTOMOTOR Nem véletlen, hogy a légellenállásról kapta a nevét az új nagyautót megelőlegező tanulmány, hiszen az együtt jár a nagy hatótávolsággal.
BORSONLINE Fogadjunk, hogy nem tudsz a szemébe nézni!
AUTOMOTOR Látványosabb az eddiginél a DS 7 megjelenése, és a 360 lóerős Performance csúcsváltozattal a tempó is fokozódik!
AUTOMOTOR A Great Wall konszern prémiummárkája, a Tank a kisebb terepjárójához kínálja a Buxus által kifejlesztett Eva villanymotoros segédmotorkerékpárt.
BAMA A komlói rendőrök egy 26 éves helyi férfit gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével.
BAMA Dr. Kovács János égen és a föld mélyében kutat, apró darabokra szedi a veszélyeket.
BAMA Újabb videót kaptunk olvasónktól, Ferenctől. Elmondása szerint egy mellékúton sikerült levideózni a szarvasokat, akik miatt az autósok is megálltak. Íme:
BAMA Nem mindennapi készültségben indultak a zsaruk a pécsi belvárosba szerdán kora este.
AUTOMOTOR A kompresszoros sport-túra gép eddig is a rendhagyó motorok közé tartozott, a mostani frissítéssel azonban még erősebb fejfájást okoz a konkurenciának.
AUTOMOTOR Egy brit versenyző szerezte meg a Lola Cars névhasználati jogát, és már megkezdték a fejlesztéshez szükséges műszaki központ építését.