Légiósok: Kleinheisler László térdét még vizsgálják

Mint ismeretes, a keddi Asztana–Celtic BL-selejtező mérkőzésen megsérült a magyar válogatott legfrissebb keretébe is meghívott Kleinhielser László, akire újabb vizsgálatok várnak.

További olvasott hírek
Kosarazás sajátos módon – Bobory Balázs publicisztikája

NEMZETISPORT

Felemásan zárt az amerikai tőzsde

VG Vegyesen zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.

Feltétel nélkül szabadlábra helyezik Reagan elnök merőnyléjét

NOOL A bíró indoklása szerint a 66 éves John Hinckleynél nem mutatkoznak aktív mentális betegség tünetei.

Árokba hajtott egy autó a 811-es főúton, Alcsútdoboznál

FEOL A tűzoltók áramtalanították, és kivontatják a járművet.

Légiósok: Varga Kevin, amint lehet, visszatérne sérüléséből

NEMZETISPORT Amint lehet, visszatérne sérüléséből Varga Kevin, a magyar labdarúgó-válogatott és a török Kasimpasa játékosa.

La Liga: az utolsó percekben szerzett győztes gólt a Celta Vigo

NEMZETISPORT A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának záró mérkőzésén a Celta Vigo 1–0-ra legyőzte a vendég Granadát.

PL: a ráadásban mentett pontot a Palace otthonában a Brighton

NEMZETISPORT A Crystal Palace 1–1-es döntetlent játszott a Brightonnal az angol labdarúgó Premier League 6. fordulójának záró mérkőzésén.

Senioroknak miért Bükfürdő?

VAOL Napjainkban jelentősen felértékelődött a testi és lelki harmónia. A bükfürdői gyógyvíz nem csak magyar, de nemzetközi viszonylatban is kiemelkedően magas ásványi anyag tartalmának köszönhetően gyógyászati célokat szolgál és általános közérzetjavító hatása is elismert. Kiválóan alkalmas szinte valamennyi mozgásszervi betegségek kezelésére, műtétek utáni rehabilitációra, porckopás, csontritkulás, krónikus ízületi gyulladás enyhítésére.

Légiósok: Szoboszlai Dominik marad a Salzburgnál

NEMZETISPORT A Liverpool elleni felkészülési mérkőzést (2–2) követő sajtótájékoztatón Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgója bejelentette, hogy idén nyáron biztosan nem vált klubot, hanem az őszi szezonban is az osztrák bajnoki címvédőnél futballozik.

Légiósok: megvan Dzsudzsák Balázs új klubja

NEMZETISPORT Helyi sajtóértesülések szerint Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ainnál folytatja a pályafutását.

Videó: Szoboszlai újabb óriási szabadrúgásgólt szerzett

NEMZETISPORT Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Red Bull Salzburg Szoboszlai Dominik szabadrúgásgóljával szerzett vezetést a Sturm Graz otthonában a mérkőzés 8. percében. A magyar válogatott középpályása két perccel később ismét betalált, az ő két góljával jutott a mérkőzés korai szakaszában kétgólos előnyhöz a salzburgi csapat.

Videó: Zidane-csel, majd kilőtte az alsót – Szoboszlai három gólt szerzett

NEMZETISPORT Szoboszlai Dominik egy félidő alatt három gólt lőtt a Sturm Graz elleni osztrák élvonalbeli mérkőzésen. Az RB Salzburg magyar játékosa szerezte csapata negyedik gólját is – egy Zidane-csel után lőtte ki a rövid alsót. A másik két találatot ITT tudja megtekinteni.

Káosz, hazudozás és erőszak a Gyurcsány-showban

NOOL Botrányos események kísérik a baloldali előválasztásnak nevezett színjátékot.

Serie A: egy pontot hozott el az újonctól a Torino

NEMZETISPORT Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának zárómérkőzésén a Torino ugyan vezetett az újonc Venezia otthonában, ám az összecsapás 1–1-es döntetlennel zárult ért véget.

PSG, City: ázsiai olajpénzekkel Európa trónjára; Milák Kristóf már Virth Balázzsal edz

NEMZETISPORT A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.