LMP: az ország legnagyobb problémája a dolgozói szegénység

Az alacsony béreket, a dolgozói szegénységet tartja az ország legnagyobb problémájának az LMP, parlamenti frakciója ezért ismét benyújtja az Országgyűlésnek javaslatát ennek felszámolására.

További olvasott hírek
A Bayern München 2-1-re nyerte az európai Szuperkupát

BORSONLINE Budapesten mérte össze az erejét a Bajnokok Ligája-győztes Bayern München és az Európa Ligát megnyerő Sevilla. A hosszabbításban Javi Martínez góljával megszerezte a vezetést Bayern, így  Az eredmény: Bayern München-Sevilla 2-1 Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a magyarországi mérkőzésen teszteli a nézők előtti játékot, de csak a Puskás Aréna férőhelyének 30 százalékát, vagyis húszezer embert engednek be. A beléptetés, a helyszínen lévő kollégánk tapasztalatai alapján

Köllő Babett: a mellműtétem után öt­ször annyi munkám volt, mint előtte

BORSONLINE Akármerre nézett a színpadon, csak nagyobb mellű lányokat látott maga körül Köllő Babett, akin emiatt eluralkodott a folyamatos szorongás. Úgy érezte, hogy  a tehetségére sem fi- gyelnek fel pici melle miatt.

Albérlet börze a koronázó városban, Székesfehérváron

FEOL Székesfehérvár földrajzi fekvése nagyon kedvező mindazok számára, akik szeretnének a főváros zajától távol élni, de mindeközben megközelíthető távolságon belül maradni Budapesttől. A főváros Székesfehérvártól szűk egy órányi autóút, míg a Balaton délkeleti része fél óra, és a Velencei-tó mindössze húsz perc alatt elérhető Fejér megye megyeszékhelyétől.

Köszöntik az időseket Harkányban

BAMA Közeleg az idősek világnapja, amelynek megünneplése ebben az évben más településekhez hasonlóan a harkányi városvezetésnek is nagy fejtörést okoz. A szépkorúak köszöntését mindenesetre a járvány sem akadályozza meg.

Félezer szarvas vonult egy baranyai mellékúton

BAMA Újabb videót kaptunk olvasónktól, Ferenctől. Elmondása szerint egy mellékúton sikerült levideózni a szarvasokat, akik miatt az autósok is megálltak. Íme:

Rekordösszeggel távozott a pécsi kaszinóból

BAMA Több mint huszonötmillió forinttal lett gazdagabb egy baranyai férfi a szerencse nyomán.

Elkezdődtek az önkormányzati választások – kövesse velünk az eseményeket!

BAMA A bama.hu egész nap követi az eseményeket, majd este beszámolunk az eredményekről is.

Ismét hatalmas rudli vágtatott át egy baranyai úton

BAMA Takács Ferenc újra egy látványos videót küldött hírportálunknak.

El: Óriásit melóztak a fiúk, nagyon nagyot küzdöttünk – Márton Gábor

NEMZETISPORT Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a francia Stade de Reims ellen lépett pályára, és gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4–1-re nyert. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a történteket.