Márciusban lesz vasi kosárlabda-derbi

Szerdán lejátszották az NB I-es férfi kosárlabda-bajnokság 20. fordulójának utolsó meccsét: a Kaposvár 89-83-ra nyert a Debrecen vendégeként.

További olvasott hírek
Sokatmondó fotót posztolt Kiss Ramóna

RIPOST A Dancing with the Stars csinos műsorveztője vicces ábrázolással mutatta meg, hogyan is fest egy szokványos estéje.

Nem történt tragédia a 22-esen - figyelem, álhír terjed a közösségi oldalon!

NOOL Hétfőn este a közösségi oldalon tettek közzé egy bejegyzést, miszerint halálos baleset történt a 22-es főúton, Balassagyarmat és Patvarc között.

Érmekkel nyitotta az idényt az egri házaspár

HEOL Szeptember utolsó hétvégéjén Ajkán rendezték az idei év évadnyitó duatlon versenyét.

Serie A: a bekezdő Bologna néggyel küldte haza a Parmát

NEMZETISPORT Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójának záró mérkőzésén a Bologna hazai pályán a duplázó Roberto Soriano vezérletével 4–1-ra legyőzte a Parmát.

Serie A: a Genoánál már 14 koronavírusos eset van

NEMZETISPORT A korábbi kettő után további tizenkét játékos, illetve stábtag esetében mutatták ki, hogy megfertőződött a koronavírussal a Genoa labdarúgócsapatánál.

Nem is olyan egyszerű megakadályozni, hogy szétszaladjanak a lovak, ha eltörik a fékpedál…

AUTOMOTOR Világszerte 38 ezer Mustangot rendel vissza a Ford, mert erős fékezésnél eltörhet a fékpedál.

NB II: Dzsudzsák gólpasszal tért vissza, a DVSC legyőzte a PMFC-t

NEMZETISPORT A labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC 3–1-re legyőzte a Pécsi MFC-t. A Lokiban 13 év után ismét pályára lépett Dzsudzsák Balázs – Kondás Elemér a 73. percben küldte pályára –, aki a 81. percben gólpasszt adott Kinyik Ákosnak.

Roland Garros: bravúr a javából, Fucsovics legyőzte Medvegyevet

NEMZETISPORT A világarnglista 63. helyén álló Fucsovics Márton a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában 6:4, 7:6, 2:6, 6:1-re legyőzte a viadal 4. kiemeltjét, a világranglista 5. helyén álló orosz Danyiil Medvegyevet. A magyar teniszező a spanyol Albert Ramos-Vinolasszal találkozik a következő körben.

Furcsa hívás: Azzal tárcsázta a tűzoltókat a nő, hogy lángol a puncija

RIPOST Barátnőjével iszogatott, amikor eszébe jutott ez a korszakalkotó ötlet!

Győzött a jobbik csapat? – Kikapott Debrecenben a PMFC

BAMA A Loki Dzsudzsákkal a soraiban behúzta a bajnokit.

Teljesen meztelenül ünnepelt Gwyneth Paltrow - fotó

RIPOST Nemrég ünnepelte születésnapját a színésznő, amelynek alkalmából ádámkosztümbe bújt.

NB II: Nagyszerű érzés volt újra itthon futballozni – Dzsudzsák Balázs

NEMZETISPORT Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC 3–1-re legyőzte a Pécsi MFC-t. A Lokiban 13 év után ismét pályára lépett Dzsudzsák Balázs, aki a 81. percben gólpasszt adott Kinyik Ákosnak. A válogatott szélső a lefújás után az M4 Sport kamerája előtt értékelte a történteket.

Futsal NB I: Pál Patrik ötöt vágott, élre állt a Veszprém

NEMZETISPORT A férfi futsal NB I 4. fordulójának hétfői játéknapján a Veszprém hazai pályán 8–5-re legyőzte a DEAC-ot. A siker főszereplője Pál Patrik Krisztián volt, aki egymaga ötször volt eredményes a meccsen.

Északon négy percen múlott a Fülöpke bravúrja

BAON A hétvégén a 6. forduló mérkőzéseit vívták meg a csapatok a Bács-Kiskun megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság négy csoportjában.

Folytatódott a veszprémi csapat sikersorozata

VEOL Öt gólt kapott, mégis magabiztosan győzött hétfőn a futsal NB I-ben a Balaton Bútor FC Veszprém, amely idénybeli ötödik meccsén is megszerezte a bajnoki pontokat.

Betűrejtvény – Műszaki kisokos

AUTOMOTOR ABS? TPMS? ACC? DCC? Összeállításunkban igyekszünk világossá tenni, mit is takarnak az egyre gyakrabban előforduló rövidítések.

Vérszerű anyag folyik egy kamionból és büdös szag terjeng Kőszegnél

VAOL Kíváncsiak voltunk arra is, hogy nem merült-e fel bűncselekmény gyanúja illetve fertőzésveszély nem áll-e fent.

Megtalálták a pénteken eltűnt kőszegi lányt

VAOL A hatóság embereivel Győrváron találták meg.

Helyi önkormányzati választások 2019: kövesse velünk élőben!

VAOL 2019. október 13-án megkezdődött a voksolás Vas megye választókerületeiben, reggel hat órától este hétig szavazhatnak a választópolgárok. Kövesse élő tudósításunkat a helyhatósági választásról percről-percre.

Lakodalomból a rendőrkapitányságra

VAOL Meglehet, a menyecskeruha sem került elő a lukácsházi kilátónál június végén megtartott lakodalomban, a násznép egy része ugyanis a Kőszegi Rendőrkapitányságon töltötte az éjszakát.

Halálos vonatgázolás az esztergomi vonalon

KEMMA A Budapest–Esztergom vonalon, Solymár és Pilisvörösvár között befejezték a baleseti helyszínelést, újraindult a vonatközlekedés.

A hétfőben is van valami jó: Átlátszó melltartóban napozott Rihanna - Fotó

RIPOST A barbadosi pophercegnőnek a jelek szerint nincs egy bikinije sem, ezért kénytelen másban medencézni.

Frissült a nagy csomagtartós Ssangyong Tivoli

AUTOMOTOR Amíg a normál Tivoli már 2019-ben frissült, a nyújtott XLV változat csak most kapott új megjelenést.

Légiósok: Nagy Gergelyék ikszeltek, Vida Kristopherék kikaptak

NEMZETISPORT A Piast Gliwice 3–2-re kikapott a Stal Mielectől a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában.

Édesanyja kapcsolta le a gépről a 24 éves lányt: "ez volt a legnehezebb dolog, amit valaha meg kellett tennem"

BORSONLINE A 24 éves lányt elgázolta egy teherautó.

Versenyautóként már bemutatkozott a forró Hyundai Elantra

AUTOMOTOR A Veloster N és az i30 N mellett a Hyundai harmadik TCR versenyautója lesz az Elantra szedánból készülő versenyautó.