Megvan minden idők legjobb vígjátéka

A BBC Hollywoodtól Nollywoodig, a nigériai filmgyártás fellegváráig végigkérdezte a kritikusokat, állítsák össze top 10-es listájukat: meglepő eredmények születtek.

További olvasott hírek
Te vitted el a 265 millió forintot? Íme az Ötöslottó nyerőszámai

RIPOST Kihúzták az Ötöslottó nyerőszámait, kiderült, volt-e telitalálat a játékban.

Kövér László: A Kurultaj üzenet és példa minden nyugati és keleti népnek

RIPOST Az Országgyűlés elnöke Bugacon mondott beszédet.

Biztos, hogy eddig rosszul csináltad: Ha így alszol, örökre elfelejtheted a gyűlölt ráncokat

BORSONLINE A bőrgyógyász szerint érdemes megfontolni, hogy átalakítsuk az alvási szokásainkat, hiszen busásan megtérül. Ha háton alszunk, selyem párnahuzaton, még a ráncaink is csökkennek.

Moszkva megszüntetheti a diplomáciai kapcsolatokat Washingtonnal

RIPOST Végzetes, történelmi lépés?

Rutinműtétje után került életveszélybe egy nő

RIPOST Húsevő fertőzés támadta meg a nő szervezetét.

Megrázó helyszíni fotók érkeztek a nagykanizsai halálos balesetről

RIPOST Teljes útlezárás mellett kezdték meg a helyszínelést.

Helyszíni fotók: Durva baleset történt Kispesten

BORSONLINE Motorossal karambolozott egy autó Kispesten.

Zsidró Tamás: Ettől a szerelemtől újra tinédzsernek érzem magam

BORSONLINE Két hónappal ezelőtt egy Instagramra feltöltött ártatlan képpel akaratlanul elárulta magát, nem sokkal később pedig ki is derült, hogy újra szerelmes Zsidró Tamás, a sztárfodrász.

Fekete anyajegy jelent meg a fején: rákos lett a 29 éves nő

RIPOST Félre diagnosztizálták, azt hitték, gombás fertőzése lett.

Bikiniben mutatta meg vadító testét Opitz Barbi – fotó

BORSONLINE Az énekesnő egyenesen a strandról posztolt.

NB I: a KTE egy góllal megverte a Mezőkövesdet

NEMZETISPORT Katona Bálint korai fejes góljával az újonc Kecskemét 1–0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A hátra lévő időben a vendégek sokat támadtak, de még tizenegyesből sem tudtak betalálni.

Ismét rengeteg milliomos született, itt vannak az ötöslottó nyerőszámai

BORSONLINE Mutatjuk az ötös lottó nyerőszámait és nyereményeit.

Tenisz: Simona Halep döntős a torontói 1000-es tornán

NEMZETISPORT A 15. helyen kiemelt román Simona Halep döntőbe jutott a Torontóban zajló női tenisztornán.

Serie A: négy gólt lőtt, hazai győzelemmel rajtolt a Milan

NEMZETISPORT Szombat este a címvédő győzelmével kezdődött meg az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2022–23-as idénye: bár az Udinese korai góllal ráijesztett, a Milan 4–2-re legyőzte vendégét a San Siróban. Az Atalanta a Sampdoria idegenbeli legyőzésével (2–0) vágott neki az idénynek.

La Liga: drámai mérkőzésen játszott döntetlent a Celta

NEMZETISPORT A spanyol első osztályú labdarúgó bajnokság (La Liga) 1. fordulójának szombati játéknapján a Celta Vigo 2–2-es döntetlent játszott Espanyollal.

NB I: Újpest–Zalaegerszeg – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Újpest–Zalaegerszeg találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Dráma a Mátyás-hegyi barlangban, négy órán át küzdöttek egy fiatal túrázóért

BORSONLINE Túrázót ért baleset a Mátyás-hegyi barlangban.

„Bárcsak visszahozhatnám őket” – 3 éves lányával a karjában halt meg az édesanya

RIPOST Brutális bántalmazás miatt vesztette életét anya és lánya.

„Mindenki szerette” – belefulladt a tóba egy 14 éves fiú kánikula idején

RIPOST Már nem tudták megmenteni az életét. A családja összetört.

Egy éve maradt hátra a szoláriumozás miatt a 23 éves fiatalnak

RIPOST Barátai miatt kezdett szoláriumba járni, hogy elfogadják.

NB I: az Újpest a 93. percben egyenlített odahaza a ZTE ellen

NEMZETISPORT Az Újpest 1–1-et játszott odahaza a Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 3. fordulójában.

PL: 4–0-ra ütötte ki a Brentford a Manchester Unitedet

NEMZETISPORT Huszonöt perc alatt négyszer is bevette a Manchester United kapuját a Brentford a Premier League második fordulójának szombati játéknapján. A hazaiak könyörtelenül kihasználták a United hibáit és 4–0-val küldték haza Ten Hag együttesét.

Röplabda: újabb vereség Szlovákiától Eb-selejtezőn

NEMZETISPORT A magyar röplabda-válogatott Budapesten 3:1-es vereséget szenvedett Szlovákiától Európa-bajnoki selejtezőn.

Vádat emeltek Salman Rushdie támadója ellen, késsel rontottak rá az íróra

BORSONLINE Gyilkossági kísérlet miatt történt vádemelés.

„B.meg gyere akkor szólóba, ne kamerázzál” – börtönőrre támadt a komlói erős legény

BAMA A komlói rendőrök egy 26 éves helyi férfit gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével.

Katasztrófák fenyegetnek, a pécsi tudós előttük jár

BAMA Dr. Kovács János égen és a föld mélyében kutat, apró darabokra szedi a veszélyeket.

Félezer szarvas vonult egy baranyai mellékúton

BAMA Újabb videót kaptunk olvasónktól, Ferenctől. Elmondása szerint egy mellékúton sikerült levideózni a szarvasokat, akik miatt az autósok is megálltak. Íme:

Kilenc rendőrautó érkezett az Árkád elé, ez történt…

BAMA Nem mindennapi készültségben indultak a zsaruk a pécsi belvárosba szerdán kora este.

Így lesz tökéletes az csontleves vagyis az alaplé!

MINDMEGETTE Ha gazdag ízű levesre vagy mártásra vágyunk, érdemes sima víz helyett alaplével hígítani. Az alaplé ugyanis rengeteg ízt hordoz magában, így plusz árnyalatokkal gazdagítja a készülő ételt, amely sokkal izgalmasabb és komplexebb lesz.

Strandröplabda: Hajós és Stréli a legjobb nyolcig jutott a Lupa-tónál

NEMZETISPORT A magyar bajnok Hajós Artúr, Stréli Bence kettős a negyeddöntőben búcsúzott a Lupa-tónál zajló nemzetközi strandröplabda Futures Pro Tour-verseny szombati napján.

Rettegnek a pétfürdői társasház lakót, szétnyíltak a falak – videó

BORSONLINE Egy éve tart a pétfürdői társasház lakóinak kálváriája, vizesedés miatt szétrepedtek a falak, lassan lakhatatlanná válik az összes lakás. A veszély miatt már a gázórákat is leszerelték, így főzni se tudnak a lakók. A 18 lakásos ingatlanból már szinte mindenki elköltözött, már csak öten maradtak, mert nem tudnak hová menni.

Soha nem volt még ekkora meteorzápor, mint ami most jön

RIPOST Hatalmas égi jelenség van készülőben.

La Liga: FC Barcelona–Rayo Vallecano élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyitó fordulójának szombati záró mérkőzésén az FC Barcelona a Rayo Vallecanót fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Diákjától lett terhes a tanárnő: a szórakozóhelyen nem ismerte fel a fiút

RIPOST A szex után esett le a tanárnőnek, hogy a saját diákjával feküdt le.

Véráztatta ruhában találtak rá a barátját halálra késelő Insta-sztárra

BORSONLINE A szomszédok videóra vették a vérrel borított sztárt.

Nyitott ablaknál jött az orgazmus, videóra vették a szexelő párocskát – 18+

BORSONLINE A hetek óta tartó kánikulában érthető, ha az ablakok nyitva maradnak éjszaka is. De egy igencsak vehemens pár akkor sem csukta be, amikor egymásnak estek. Orgazmusuktól zengett az egész utca, egyik mérges szomszédjuk pedig felvette az egészet és dühében megosztotta közösségi oldalán.

Bundesliga: az utolsó pillanatokban mentett pontot a Schalke

NEMZETISPORT A Schalke Marius Bulter 93. percben szerzett tizenegyesgóljával 2–2-re mentette a Bundesliga 2. fordulójában a Münchengladbachhal játszott mérkőzését hazai pályán.

Ismét megtörtént a tragédia, fiatal pár fulladt a tóba

BORSONLINE Feltehetőleg az áramlatok sodorták el a 19 éves lányt és 22 éves párját. Élettelen testüket a strandolók húzták ki a vízből és megpróbálták újraéleszteni őket a mentők kiérkezése előtt.

Hatalmas siker, újabb csúcsot döntött Milák Kristóf

BORSONLINE Milák Kristóf országos csúccsal ezüstérmes, Popovici világrekorddal nyert.