PL: a Spurs menedzsere szülővárosából igazolt kapust

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Tottenham hivatalos közleményben jelentette be, hogy szerződtette Paulo Gazzanigát a Southamptontól. Az argentin kapus ötéves szerződést kötött a Spursszel, amely 2-3 millió fontot fizetett érte.

További olvasott hírek
131 lóerős lesz a hibrid HR-V

AUTOMOTOR Elárulták, hogy Európában a 131 lóerős rendszerteljesítményű e:HEV öntöltő hibrid hajtással árulják majd az új Honda HR-V-t.

Újabb motorkerékpáros tréninget szervez a HUMDA

AUTOMOTOR A ZEG Rally Show keretében 200 motorkerékpárosnak tartanak vezetéstechnikai tréninget a ZalaZone Járműipari Tesztpályán.

Kérdések és válaszok – Mercedes-Benz EQV 300 teszt

AUTOMOTOR Az autóipar jelenleg a villamos hadjáratról szól, aminek eredményeként szinte már minden kategóriában jelen van az akkumulátoros-elektromos technika. De vajon mennyire életképes egy ilyen kisbusz?

Légiósok: Holender gólt és gólpasszt szerzett a Vozsdovac ellen

NEMZETISPORT Holender Filip gólja és gólpassza is kellett a Partizan Beograd FK Vozsdovac elleni 4–0-ás győzelméhez a szerb első osztályú labdarúgó-bajnokság második fordulójában; a csatár az 53. percben talált be. Holenderen kívül vasárnap még két magyar légiós lépett pályára.

Győzelemmel rajtolt a Puskás Akadémia

FEOL Paprikás hangulatú, durva végjátékkal záruló mérkőzésen nyert 2-1-re a Puskás Akadémia az Újpest vendégeként.

F1: Vettelt kizárták a Magyar Nagydíjról – hivatalos

NEMZETISPORT Elveszítette a Magyar GP-n elért második helyezését Sebastian Vettel, amiért nem tudott a szabályokban foglalt mennyiségű üzemanyagot a Nemzetközi-Automobil-szövetség (FIA) illetékeseinek a rendelkezésére bocsátania a hungaroringi futamot követően. Ennek következtében Lewis Hamiltoné lett a második pozíció, a harmadik helyre Carlos Sainz Jr. jött előre.

Ekl: ezekből a csapatokból kap lehetséges ellenfelet az Újpest

NEMZETISPORT Az UEFA csoportokra bontotta az Európa-konferencialiga selejtezőjében szereplő csapatokat, így szűkült ama kluboknak a köre, amelyekkel összekerülhet az Újpest a főtábláért vívandó párharcban, amennyiben túljut a svájci FC Baselen.

A rutin legyőzte a fiatal Rákóczit

SONLINE Hiába játszott bátran a második félidőben a megfiatalított Kaposvári Rákóczi FC, az első játékrészben eldöntötte a három pont sorsát a rutinosabb Credobus Mosonmagyaróvári TE az NB III. Nyugati csoportjának nyitófordulójában.

Fákat döntött a vihar Dorogon

KEMMA Nagy vihar volt térségünkben, amely nem kímélte a fákat sem.

Megkapja az új családi megjelenést a Volkswagen Bora is

AUTOMOTOR A FAW-Volkswagen vegyesvállalat által gyártott Bora kompakt limuzin megjelenését az aktuális arculathoz igazítják.

F1: Ocon első győzelmét szerezte a Hungaroringen

AUTOMOTOR A vasárnapi eső megkavarta a lapokat, Esteban Ocon így első győzelmét szerezte az Alpine volánja mögött, mögötte Sebastian Vettel futott be a célba, de őt később kizárták, Hamilton örökölte meg a második, Carlos Sainz a harmadik helyezést.

Korán hátrányba került, de lelkesen küzdött a KTE

BAON A labdarúgó NB II 1. fordulójában az újonc Kecskeméti TE az előző idényben a 6. helyen végző Budaörsöt látta vendégül.

PL: csúszik a kezdés az MU–Liverpool rangadón

NEMZETISPORT Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának rangadóján a Manchester United a Liverpoolt fogadja, de biztos, hogy a meccs nem kezdődik el 17.30-kor, a tulajdonosi kör ellen tüntető szurkolók akciója miatt.

MU: Mourinhót kirúgták, Pogba 5 perccel később kirakott egy képet

NEMZETISPORT Mint arról beszámoltunk, kedd délelőtt a Manchester United labdarúgócsapata bejelentette, José Mourinho menedzser távozik a csapat éléről. Csupán percek teltek el a hivatalos bejelentést követően, Paul Pogba, a „vörös ördögök” középpályása máris posztolt egy fotót…

Videó: ritkán látni olyat, amit Higuaín csinált a büntetőnél

NEMZETISPORT Mint arról beszámoltunk, címvédő Chelsea 3–0-ra legyőzte a Sheffield Wednesdayt, Gonzalo Higauín pedig debütált a londoniaknál az FA-kupában. Az argentin támadó rögtön gólt is szerezhetett volna, Willian ugyanis felajánlotta neki, hogy rúgja ő a büntetőt. Az argentin azonban megköszönte új csapattársának a lehetőséget, megveregette a vállát, és mondta, rúgja csak ő a tizenegyest!

Leicester: lezuhant a stadion mellett a tulaj helikoptere

NEMZETISPORT A BBC beszámolója szerint lezuhant szombat este Vichai Srivaddhanaprabha helikoptere a Leicester City labdarúgócsapatának stadionja mellett. Arról egyelőre nincs hír, hogy a csapat tulajdonosa a helikopterben tartózkodott-e.

Reális elvárás a legalább egy érem

NOOL A Nemzeti Sport Online helyszíni stábja edzésen látogatta meg kötöttfogású birkózóinkat, akik láthatóan jó hangulatban készültek a tokiói bemutatkozásukra.

Mit sem ért a szezon első gólja a dorogiaknál

KEMMA Vereséggel kezdett a Dorogi FC csapata az NB II.-ben.

Újpesten győzött a Puskás Akadémia

NOOL Az Újpest hazai pályán 2-1-re kikapott a Puskás Akadémiától vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 2021/22-es nyitófordulójának zárómérkőzésén.