Száraz fű és körbálák égtek Pálmonostoránál

Egy hektáron égett a száraz fű, és két nagyméretű körbála is lángra kapott Pálmonostora külterületén, az 5-ös főút mellett szerdán kora délután.

További olvasott hírek
Nyitott ablaknál jött az orgazmus, videóra vették a szexelő párocskát – 18+

BORSONLINE A hetek óta tartó kánikulában érthető, ha az ablakok nyitva maradnak éjszaka is. De egy igencsak vehemens pár akkor sem csukta be, amikor egymásnak estek. Orgazmusuktól zengett az egész utca, egyik mérges szomszédjuk pedig felvette az egészet és dühében megosztotta közösségi oldalán.

Rutinműtétje után került életveszélybe egy nő

RIPOST Húsevő fertőzés támadta meg a nő szervezetét.

„Bárcsak visszahozhatnám őket” – 3 éves lányával a karjában halt meg az édesanya

RIPOST Brutális bántalmazás miatt vesztette életét anya és lánya.

Tenisz: Simona Halep döntős a torontói 1000-es tornán

NEMZETISPORT A 15. helyen kiemelt román Simona Halep döntőbe jutott a Torontóban zajló női tenisztornán.

„Mindenki szerette” – belefulladt a tóba egy 14 éves fiú kánikula idején

RIPOST Már nem tudták megmenteni az életét. A családja összetört.

Te vitted el a 265 millió forintot? Íme az Ötöslottó nyerőszámai

RIPOST Kihúzták az Ötöslottó nyerőszámait, kiderült, volt-e telitalálat a játékban.

Biztos, hogy eddig rosszul csináltad: Ha így alszol, örökre elfelejtheted a gyűlölt ráncokat

BORSONLINE A bőrgyógyász szerint érdemes megfontolni, hogy átalakítsuk az alvási szokásainkat, hiszen busásan megtérül. Ha háton alszunk, selyem párnahuzaton, még a ráncaink is csökkennek.

Véráztatta ruhában találtak rá a barátját halálra késelő Insta-sztárra

BORSONLINE A szomszédok videóra vették a vérrel borított sztárt.

Rettegnek a pétfürdői társasház lakót, szétnyíltak a falak – videó

BORSONLINE Egy éve tart a pétfürdői társasház lakóinak kálváriája, vizesedés miatt szétrepedtek a falak, lassan lakhatatlanná válik az összes lakás. A veszély miatt már a gázórákat is leszerelték, így főzni se tudnak a lakók. A 18 lakásos ingatlanból már szinte mindenki elköltözött, már csak öten maradtak, mert nem tudnak hová menni.

Diákjától lett terhes a tanárnő: a szórakozóhelyen nem ismerte fel a fiút

RIPOST A szex után esett le a tanárnőnek, hogy a saját diákjával feküdt le.

PL: 4–0-ra ütötte ki a Brentford a Manchester Unitedet

NEMZETISPORT Huszonöt perc alatt négyszer is bevette a Manchester United kapuját a Brentford a Premier League második fordulójának szombati játéknapján. A hazaiak könyörtelenül kihasználták a United hibáit és 4–0-val küldték haza Ten Hag együttesét.

Megrázó helyszíni fotók érkeztek a nagykanizsai halálos balesetről

RIPOST Teljes útlezárás mellett kezdték meg a helyszínelést.

Bikiniben mutatta meg vadító testét Opitz Barbi – fotó

BORSONLINE Az énekesnő egyenesen a strandról posztolt.

Fekete anyajegy jelent meg a fején: rákos lett a 29 éves nő

RIPOST Félre diagnosztizálták, azt hitték, gombás fertőzése lett.

Serie A: négy gólt lőtt, hazai győzelemmel rajtolt a Milan

NEMZETISPORT Szombat este a címvédő győzelmével kezdődött meg az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2022–23-as idénye: bár az Udinese korai góllal ráijesztett, a Milan 4–2-re legyőzte vendégét a San Siróban. Az Atalanta a Sampdoria idegenbeli legyőzésével (2–0) vágott neki az idénynek.

Soha nem volt még ekkora meteorzápor, mint ami most jön

RIPOST Hatalmas égi jelenség van készülőben.

Strandröplabda: Hajós és Stréli a legjobb nyolcig jutott a Lupa-tónál

NEMZETISPORT A magyar bajnok Hajós Artúr, Stréli Bence kettős a negyeddöntőben búcsúzott a Lupa-tónál zajló nemzetközi strandröplabda Futures Pro Tour-verseny szombati napján.

Helyszíni fotók: Durva baleset történt Kispesten

BORSONLINE Motorossal karambolozott egy autó Kispesten.

Egy éve maradt hátra a szoláriumozás miatt a 23 éves fiatalnak

RIPOST Barátai miatt kezdett szoláriumba járni, hogy elfogadják.

NB I: az Újpest a 93. percben egyenlített odahaza a ZTE ellen

NEMZETISPORT Az Újpest 1–1-et játszott odahaza a Zalaegerszeggel a labdarúgó NB I 3. fordulójában.

NB I: Újpest–Zalaegerszeg – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Újpest–Zalaegerszeg találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Dráma a Mátyás-hegyi barlangban, négy órán át küzdöttek egy fiatal túrázóért

BORSONLINE Túrázót ért baleset a Mátyás-hegyi barlangban.

Moszkva megszüntetheti a diplomáciai kapcsolatokat Washingtonnal

RIPOST Végzetes, történelmi lépés?

Két és fél hétig feküdt az intenzív osztályon az izsáki édesanya

BAON Marianna, az izsáki édesanya bejárta azt az utat, ahonnan 28 ezer embernek nem sikerült visszatérnie az elmúlt hónapokban. Mariannával izsáki lakásukban beszélgettünk.

Négy ember halt meg az 51-esen történt balesetben

BAON Négy ember életét vesztette abban a balesetben, amely az 51-es főúton történt Apostag közelében vasárnap délután.

Halálra gázolt a vonat egy fiatal lányt Kecskemétnél

BAON Halálra gázolt egy embert a vonat Kecskeméten péntek délelőtt. Nagykőrös és Kecskemét között pótlóbuszok járnak, az autósok pedig forgalomkorlátozásra számíthatnak.

Öt négyzetméteren múlott az orgoványi család boldogsága

BAON A négygyerekes orgoványi Sinkó Tünde azt remélte, hogy végre megvehetik álmaik otthonát, de nem várt nehézségek gördültek a beteljesülés útjába.

Vádat emeltek Salman Rushdie támadója ellen, késsel rontottak rá az íróra

BORSONLINE Gyilkossági kísérlet miatt történt vádemelés.

Ismét rengeteg milliomos született, itt vannak az ötöslottó nyerőszámai

BORSONLINE Mutatjuk az ötös lottó nyerőszámait és nyereményeit.

La Liga: FC Barcelona–Rayo Vallecano élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyitó fordulójának szombati záró mérkőzésén az FC Barcelona a Rayo Vallecanót fogadja. Kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

NB I: a KTE egy góllal megverte a Mezőkövesdet

NEMZETISPORT Katona Bálint korai fejes góljával az újonc Kecskemét 1–0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A hátra lévő időben a vendégek sokat támadtak, de még tizenegyesből sem tudtak betalálni.

Serie A: a 95. percben nyerte meg a meccset az Inter

NEMZETISPORT Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első fordulójában az Inter idegenben 2–1-re legyőzte a Leccét. Nem sokon múlt a hazaiak pontszerzése…

La Liga: drámai mérkőzésen játszott döntetlent a Celta

NEMZETISPORT A spanyol első osztályú labdarúgó bajnokság (La Liga) 1. fordulójának szombati játéknapján a Celta Vigo 2–2-es döntetlent játszott Espanyollal.

Röplabda: újabb vereség Szlovákiától Eb-selejtezőn

NEMZETISPORT A magyar röplabda-válogatott Budapesten 3:1-es vereséget szenvedett Szlovákiától Európa-bajnoki selejtezőn.

Bundesliga: az utolsó pillanatokban mentett pontot a Schalke

NEMZETISPORT A Schalke Marius Bulter 93. percben szerzett tizenegyesgóljával 2–2-re mentette a Bundesliga 2. fordulójában a Münchengladbachhal játszott mérkőzését hazai pályán.

Így lesz tökéletes az csontleves vagyis az alaplé!

MINDMEGETTE Ha gazdag ízű levesre vagy mártásra vágyunk, érdemes sima víz helyett alaplével hígítani. Az alaplé ugyanis rengeteg ízt hordoz magában, így plusz árnyalatokkal gazdagítja a készülő ételt, amely sokkal izgalmasabb és komplexebb lesz.

Zsidró Tamás: Ettől a szerelemtől újra tinédzsernek érzem magam

BORSONLINE Két hónappal ezelőtt egy Instagramra feltöltött ártatlan képpel akaratlanul elárulta magát, nem sokkal később pedig ki is derült, hogy újra szerelmes Zsidró Tamás, a sztárfodrász.