A KLC-KTE SI itthon tartotta a három pontot
Vasárnap délután a bajnokságot meglehetősen gyengén kezdő Izsáki Sárfehér SE csapatát fogadta a Kecskeméti LC KTE SI.
AUTOMOTOR Működő váltóval, felfüggesztéssel és levehető tetőpanellel érkezik az 59 cm hosszú LEGO Technic Ferrari Daytona SP3.
AUTOMOTOR Sok éves munka után készült el az egyetlen, fennmaradt nyolc kerékkel és féllánctalppal felszerelt VW Transporter felújítása.
AUTOMOTOR A Trans Am Worldwide nevű műhely Camaro-átépítésekre specializálódott, legújabb alkotásuk a Chevelle megjelenését kapja.
NEMZETISPORT Karim Benzema, a labdarúgó Bajnokok Ligája győztes Real Madrid francia csatára 15 góljával lett a 2021/22-es sorozat legeredményesebb játékosa.
BAON Marianna, az izsáki édesanya bejárta azt az utat, ahonnan 28 ezer embernek nem sikerült visszatérnie az elmúlt hónapokban. Mariannával izsáki lakásukban beszélgettünk.
BAON Négy ember életét vesztette abban a balesetben, amely az 51-es főúton történt Apostag közelében vasárnap délután.
BAON Halálra gázolt egy embert a vonat Kecskeméten péntek délelőtt. Nagykőrös és Kecskemét között pótlóbuszok járnak, az autósok pedig forgalomkorlátozásra számíthatnak.
BAON A négygyerekes orgoványi Sinkó Tünde azt remélte, hogy végre megvehetik álmaik otthonát, de nem várt nehézségek gördültek a beteljesülés útjába.
NEMZETISPORT A Liverpool–Real Madrid (0–1) labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő után a meccs emberének választott Thibaut Courtois, Carlo Ancelotti és Karim Benzema is értékelt.