El Clásico: Messi beszólt a bírónak, nem számított ilyen válaszra

A játékvezetőnek elege lett a reklamálásból, kőkeményen visszaszólt az argentin klasszisnak.

Bundesliga: Dárdai Pál elbeszélgetett tiszteletlen játékosával

NEMZETISPORT „Amikor valakit lecserélnek, és erre ő ilyen arcot vág, akkor tiszteletlen. Nem az edzővel, hanem a csapattal szemben.”

El Clásico: két vitatható ítélet – védjük meg Jesús Gil Manzanót!

NEMZETISPORT A VAR-rendszer bevezetése óta óvatosabbak a játékvezetők.

Női kézi: Sokunknak ez volt az utolsó meccse a Buducsnosztban – Mehmedovics

NEMZETISPORT A montenegrói válogatott balszélső elérzékenyült a győri BL-búcsút követő sajtótájékoztatón.

Videó: nagyszerű szabadrúgás-kombináció az angol négyből

NEMZETISPORT Az Oldham Athletic hazai pályán győzte le 5–2-re a Colchester United csapatát.

Női kézi BL: a Rosztov elleni iksszel a Vipers is bejutott a final fourba

NEMZETISPORT Az orosz csapat mindkét félidő elején elengedte a norvégokat, így esélye sem volt a hétgólos hátrány ledolgozására.

Fortuna Liga: DAC–Slovan élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Az éllovast fogadja a második helyen álló DAC, amely rengeteg hiányzóval veszi fel a küzdelmet.

Női kosár Ek: megszerezte a bronzérmet a Szekszárd!

NEMZETISPORT Az első negyed nem sikerült, de aztán fordítottak a tolnaiak, és legyőzték francia ellenfelüket.

Bundesliga: megvan a Schalke idénybeli második győzelme

NEMZETISPORT Óriási kapushiba kellett a győztes gólhoz • A lemaradás a megszerzett három ponttal is tetemes.

Szerbia: Két meccsen is bundát gyanít az UEFA

NEMZETISPORT Sajtóhírek szerint az egyik találkozó eredményére Ázsiában fogadtak jelentős összegben.

Női kézi MK: a nagyot fordító DVSC búcsúztatta a Siófokot

NEMZETISPORT A félidőben még hattal ment a Balaton-parti csapat • Története során először a Kisvárda is final fouros.

Súlyemelő Eb: nem lett meg a 410, homályba veszett Nagy Péter kvótája

NEMZETISPORT Az egyeduralkodó Lasa Talahadze két világcsúccsal kiegészítve tarolta le az ólomsúlyú mezőnyt.

Női kézi NB I: öttel nyert, harmadik helyen áll az MTK

NEMZETISPORT A fővárosi csapat 27–22-re győzött a Boglári Akadémia ellen.

NB II: a Vasas legyőzte az Ajkát, a Dorog idegenben verte a Siófokot

NEMZETISPORT A Vasas Hinora Kristóf duplájával legyőzte az Ajkát a labdarúgó NB II 32. fordulójában, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. Hazai pályán szenvedett vereséget a Siófok a Dorogtól, és kieső helyre csúszott vissza a Balaton-parti együttes. A Haladás fordulatos meccsen döntetlent játszott a vendég Kazincbarcikával, a Szolnok biztosan verte a Soroksárt, a Szeged pedig a Kaposvárt. A Csákvár egy góllal bizonyult jobbnak a sereghajtó DEAC-nál.

PL: hiába vezetett a Burnley, a Newcastle öt perc alatt fordított

NEMZETISPORT Saint-Maximin „lingardozott” egyet, a saját térfeléről indulva szerzett gólt.

NB II: háromgólos hátrányból egyenlített a Gyirmót, a Szentlőrinc a Csabát verte

NEMZETISPORT A Gyirmót hazai pályán háromgólos hátrányból mentett meg egy pontot a Pécsi MFC ellen a labdarúgó NB II 32. fordulójának rangadóján. Az újonc Szentlőrinc fölényesen, 3–0-ra verte a Békéscsabát, a Budaörs megint nem tudott nyerni, pedig már két góllal is vezetett pályaválasztóként az ETO ellen.

NB I: a Honvéd nyerte a zalaegerszegi „kiesési rangadót”

NEMZETISPORT A vendég Budapest Honvéd Nagy Dominik találatával 1–0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a labdarúgó NB I 28. fordulójában.

FFT: tíz nagy belső viszály a futballban

NEMZETISPORT Amikor két évvel később Sheringham a Manchester Unitedhoz igazolt, Cole még mindig dühös volt rá.

La Liga: Kézben tartottuk a meccset és megérdemelten nyertünk – Zidane

NEMZETISPORT Nacho: A klasszikust megnyerni mindig különleges és hatalmas dolog.

NB I: Rebrov nem tudja, mit hoz a holnap, de büszke csapatára

NEMZETISPORT Hornyák Zsolt: Oda jutott a csapatom, hogy csalódott tudok lenni egy ilyen eredmény után, mint a mai.

NB I: Diósgyőr–Paks élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A két csapat utóbbi hét összecsapásából egy sem végződött döntetlenre.

Női kézi BL: a Rosztov elvérzett, a CSZKA Moszkva viszont ott lesz Budapesten

NEMZETISPORT A Vipers idegenben is sikerrel vette a párharcát, míg a CSM Bucuresti drámai meccsen búcsúzott.

Férfi kézi MK: leosztott lapok – a Veszprém vagy a Szeged nyer?

NEMZETISPORT Ez a két gárda 1982 óta húsz alkalommal találkozott a Magyar Kupa fináléjában.

Serie A: magabiztosan győzött a Juventus a Genoa ellen

NEMZETISPORT A Lazio Szergej Milinkovics-Szavics hajrában szerzett góljával diadalmaskodott a Verona otthonában.

Serie A: újabb mérkőzést kipipálhat – legyűrte a Cagliarit az Inter

NEMZETISPORT A milánói csapat Matteo Darmian góljával tovább robog a bajnoki cím felé.

NB III: egypontnyira olvadt a KTE előnye; 7–0 Kispesten

NEMZETISPORT A Tiszakécske és a III. Kerületi TVE fölényes sikerrel erősítette meg pozícióját csoportja élén.

Férfi kézi MK: elsőként a Telekom Veszprém jutott be a döntőbe

NEMZETISPORT A bajnoki címvédő végig koncentrált játékkal verte a Balatonfüredet.

Légiósok: Holender Filip biztosította be a Partizan győzelmét – videó

NEMZETISPORT A belgrádi Partizan támadója idénybeli nyolcadik gólját szerezte a Radnicski Nis ellen.

Videó: kiállították, mert megfejelte a saját csapattársát

NEMZETISPORT Úgy összebalhéztak a csapattársak a meccs kellős közepén, piros lap lett belőle.

Férfi kosárlabda: a Falco nyerte meg a Magyar Kupát

NEMZETISPORT A debreceniek mélyről kapaszkodtak vissza, de a fordításra már nem maradt erejük.

PL: nem megy Mourinhóéknak, ismét nyert a United

NEMZETISPORT Az angol Premier League-ben a Manchester United 3–1-re győzött a Tottenham Hotspur otthonában.

Evezős Eb: Galambos Péter és a magyar könnyűsúlyú kettes is aranyérmes Varesében

NEMZETISPORT A 34 éves váci kiválóság rajt-cél győzelmet aratott.

PL: Lacazette kétszer villant, Arsenal-siker a sereghajtó ellen

NEMZETISPORT A londoniak a hajrában tették biztossá sheffieldi győzelmüket, és feljebb léptek a tabellán.

Csupasport: kora reggeli futás és egy tragikus baleset

NEMZETISPORT A Bathból származó, még a húszas éveiben járó Natasha Lewis nyolcéves kora óta futott.

PL: Tottenham–Manchester United élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A három pontra egyértelműen a londoniaknak van nagyobb szükségük, a jelenleg hatodik helyen állnak a PL-ben.

1. HNL: Slaven Belupo–Eszék élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Az eszékiek újabb lépést tehetnek első bajnoki címük felé, ezúttal Kaproncára látogatnak Gyurcsóék.

NB I: ZTE–Honvéd élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A ZTE pontjai több mint 60 százalékát otthon szerezte, míg a Honvéd idegenben eredményesebb.

DAC: Kalmár Zsolt vasárnap pályán, hétfőn megműtik

NEMZETISPORT „Néhány nap pihenő után elkezdem a rehabilitációt, napi hat-nyolc óra munkára számítok.”

Bundesliga: fontos meccset nyertek meg Szalai Ádámék

NEMZETISPORT A Mainz vesztésre is állt Kölnben, végül a 91. percben lőtt góllal győzött.

PL: Lingard duplázott, fontos csatát nyert meg West Ham

NEMZETISPORT A Leicester City kétgólnyi hátrányt ledolgozott, de egyenlíteni már nem tudott.

La Liga: fontos pontokat hullajtott el az Atlético a Betis otthonában

NEMZETISPORT A fővárosiak már az 5. percben megszerezték a vezetést, végül mégsem tudtak nyerni.

Női kosár Ek: Padlóra kerültünk, de fel kell állni – Djokics Zseljko

NEMZETISPORT Amennyiben a Szekszárd nyer a bronzmeccsen, a klub fennállása legnagyobb nemzetközi sikerét éri el.

NBA: a Lakersé a játéknap rangadója, Curry újabb extrájával nyert a Warriors

NEMZETISPORT A Portland Enes Kanter káprázatos franchise-rekordjának is köszönhetően győzött a Detroit ellen.

Férfi kézi MK: ismét összejött a Veszprém–Szeged döntő

NEMZETISPORT A Veszprém 17 góllal győzte le a Füredet, a Szeged 20 találattal múlta felül a Veszprémi KKFT-t.

Férfi kosár NB I: harminc évvel ezelőtt tett csodát és lett bajnok a Szolnok

NEMZETISPORT „A rotációnak 7–8 állandó tagja volt, és a kezdő ötös ritkán változott meg.”

Sportlövészet: remekeltek az olimpiai kvótás klasszisok az Eb-válogatón

NEMZETISPORT Sidi Péter döntőt nyert, Péni István országos rekordot lőtt, Major Veronika saját világcsúcsával megegyező eredménnyel zárt.

Videó: csatárról a védőre, védőről a kapuba – ritka szerencsétlen öngól

NEMZETISPORT Nem volt szerencsés napja az argentin csapatnak, ugyanis mindkét belső védője öngólt szerzett.

Tenisz: Sonego tornagyőzelemmel hangolt Fucsovicsra

NEMZETISPORT Az olasz Lorenzo Sonego Laslo Djere ellen szetthátrányból fordítva nyerte meg a cagliari versenyt.

Női foci: a 120. percben, szögletből kapott gólt a döntőben a kapus – videó

NEMZETISPORT A kapus beleütött a labdába, de csak beljebb segítette azt – így bukta el a Sydney a finálét!

Férfi kosár MK: nagy csatában a Szolnoké a harmadik hely

NEMZETISPORT A Körmend hosszabbításra mentette a meccset, de a végjátékban kicsúszott kezéből a győzelem.