F1: Orosz Nagydíj, a verseny élőben az NSO-n!

Norris az első, Hamilton a századik győzelmére hajt, míg Bottas és a vb-éllovas Verstappen hátulról támad.

Női kézi BL: Győri ETO–CSZKA Moszkva – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Két győzelem után hazai környezetben jöhet a Győr harmadik sikere.

Hertha: „A szakmai stáb mögött állunk, szükségünk van Pálék tapasztalatára”

NEMZETISPORT Dárdai: El kell fogadnunk az eredményt, haza kell mennünk és a jövő héten elölről kezdeni a munkát.

NB I: Kisvárda–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A Várda továbbra is vezeti a tabellát, eddigi hat meccséből ötöt megnyert.

Légiósok: Bolla Bendegúz betalált a Grasshoppersben

NEMZETISPORT A magyar szélső az első találatát szerezte a svájci csapatában a Sion elleni mérkőzésen.

F1: „Megszakad a szívem” – Norris magára vállalta a felelősséget

NEMZETISPORT „Ettől az egy döntéstől eltekintve mindent jól csináltunk.”

Milan: így ünnepelte Paolo Maldini a fia első gólját – videó

NEMZETISPORT 13 évvel és 179 nappal édesapja utolsó találata után a 19 esztendős Daniel is eredményes volt a Serie A-ban.

Női kézi BL: Tomori egy gólt lőtt, kikapott a Vipers

NEMZETISPORT A Bajnokok Ligája címvédője a Metz otthonában 23–18-as vereséget szenvedett.

Serie A: a Lazio ötgólos meccsen nyert a Roma ellen

NEMZETISPORT Az Empoli, a Fiorentina és a Sassuolo is győzött a hatodik fordulóban vasárnap.

Rp. gyorskorcsolya: Burján Csaba nem került be a vk-ra utazó csapatba

NEMZETISPORT Az olimpiai bajnok vasárnap sem hajrázott akkorát, hogy javítani tudott volna pozícióján.

Laver-kupa: az európaiak egy sikerre a trófea elhódításától

NEMZETISPORT Szombaton Cicipasz, Alexander Zverev és Medvegyev után a Team Europe párosa is nyert.

F1: Hamilton nyert az eseménydús Orosz Nagydíjon

NEMZETISPORT A brit mögött Verstappen és Sainz futott be.

Több mint két évtizede a csúcson – Serena Williams negyvenéves

NEMZETISPORT Huszonkét évvel az első GS-győzelme után végre magához ölelné a 24. egyéni trófeáját.

Női NB I: magabiztosan nyert a Ferencváros

NEMZETISPORT Az Astra HFC sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el, ezúttal 3–0-ra maradt alul.

ZTE FC: Bobál Dávid túl a műtéten

ZAOL A pénteki ZTE FC-Paksi FC NB I-es labdarúgó mérkőzés (2-5) 32. percében kényszerű csere következett zalai oldalon, amikor Bobál Dávidot le kellett hozni a pályáról.

La Liga: az Osasuna a 88. percben szerzett győztes gólt

NEMZETISPORT Az újonc Mallorca a 13 perces hosszabbításban próbálkozott az egyenlítéssel, ami végül nem sikerült.

Harcsa és Zsezse harca

BOON A régi barátok egymás ellen meccseltek a Parasznya – Varbó találkozón.

NB I: a Ferencváros megverte odahaza az Újpestet

NEMZETISPORT A hét utolsó napján derbit láthattunk a labdarúgó NB I-ben: a Ferencváros sorozatban a 9. alkalommal verte meg odahaza az Újpestet, pedig a vendégek emberhátrányban sem adták fel.

La Liga: Barcelona–Levante – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Philippe Coutinho, Nico González és Gavi is bekerült a Barca kezdőjébe, Ansu Fati a kispadon kezd.

NB I: Ferencváros–Újpest derbi élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT Nyomást helyezhet az Újpestre, hogy hat forduló után nyeretlen, és kieső helyről várja a derbit.

Franciaország: befejezte a volt Man. City- és Arsenal-játékos

NEMZETISPORT A 34 éves középpályást 2010-ben megválasztották az év legjobbjának hazájában.

NB I: Néha jobban élveztem a derbi hangulatát, mint a játékot – Stöger

NEMZETISPORT A Ferencváros vezetőedzője nem számított arra, hogy a mérkőzés végén izgulnia kell a győzelemért.

F1: Bottas motorcsere miatt a 17. helyről rajtol

NEMZETISPORT A mostani változtatásra minden bizonnyal taktikai okok miatt volt szükség.

Férfi kézi: ritkán látható baki – odaállt a heteshez, lefújták a meccset – videó

NEMZETISPORT Érdekes jelenettel zárult a Karlovac és a Rudar bajnokija Horvátországban.

PL: győzött az Arsenal az észak-londoni derbin

NEMZETISPORT Az „ágyusok” már az első félidőben 3–0-ra vezettek a Spursszel szemben, amely csak szépíteni tudott.

Női kézi BL: a Győri ETO hazai pályán esélyt sem adott a CSZKA-nak

NEMZETISPORT A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában a Győri ETO az orosz CSZKA Moszkvát fogadta, és a harmadik győzelmét aratta. Bár az első félidőben elég szorosan alakult a találkozó, a másodikban elképesztően feljavult a hazaiak védekezése, így szinte lövésig sem jutottak az oroszok. A gálajáték végén tíz gól lett a különbség.

Tenisz: előkerültek Vesznyina ellopott olimpiai érmei

NEMZETISPORT A tolvajok egy hatósági épületnél hagyták őket, csokoládé és egy bocsánatkérő levél társaságában.

„A mutogatós jelenet nem futballpályára való”

SZON Íme a vasárnapi megye kettes eredmények!

F1: Strollt megbüntették, mert Vettellel ütközött

NEMZETISPORT A kanadai ezzel együtt is megtartotta a futamon elért 11. helyét.

La Liga: Fati góllal tért vissza, simán nyert a Barcelona

NEMZETISPORT Memphis Depay és Luuk de Jong révén már az első negyedóra végén kétgólos előnybe került a Barca.

NB II: kettős emberhátrányban mentett pontot a DVTK, idegenben nyert a Szentőrinc

NEMZETISPORT A labdarúgó NB II 9. fordulójában a Diósgyőr kettős emberhátrányban mentett pontot Békéscsabán, a Siófok pedig tíz játékossal is győzni tudott a Pécs otthonában. Budafokon aratott sikerével megerősítette éllovas pozícióját a Haladás, a Szentlőrinc pedig egy hajrában szerzett góllal nyert Tiszakécskén.

Női kézilabda BL – Tökéletes második félidő: Győri Audi ETO-Moszkva 32-22 + fotók

KISALFOLD Tökéletes védekezés, nagyszerű kapusteljesítmény és remek támadójáték a második félidőben.

NB II: hatgólos meccsen nyert az Ajka, ikszelt a Szpari és a Dorog

NEMZETISPORT A labdarúgó NB II 9. fordulójában az Ajka hatgólos meccsen nyert idegenben a III. Kerületi TVE ellen. A Nyíregyháza pályaválasztóként vesztett pontot a Csákvár ellen, nem született gól a Dorog és a Budaörs tatabányai összecsapásán.

Kamion Eb: Kiss Norbert futamot nyert Le Mans-ban

NEMZETISPORT A Révész Racing pilótája három rajthelyes büntetéssel az első futamot harmadikként zárta.

PSG: „Nem passzol nekem” – Mbappé Neymar miatt puffogott

NEMZETISPORT A televíziós felvételek tanúsága szerint a francia támadó zokon vette, amiért a brazil elönzőzött egy helyzetet.

Női kézi: Az utolsó támadásnál büntetőt kellett volna kapnunk – Per Johansson

NEMZETISPORT A Rosztov trénere nagyon csalódott az FTC elleni vereség miatt, de elismeri, a zöld-fehérek remekül védekeztek.

Serie A: nyert a Juventus, de aggódhat Dybala miatt

NEMZETISPORT A torinóiak vezető gólját megszerző támadó könnyek között hagyta el a pályát a sérülése után.

Fortuna Liga: DAC–Spartak Trnava – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A kupakiesés után a bajnokságban, a 2. helyen álló nagyszombatiak ellen javíthat Némth antal csapata.

Serie A: ilyet látott már? Vizespalackkal a kezében lőtt gólt a válogatott támadó – videó

NEMZETISPORT „Nem tudtam, hova dobjam, ezért a kezemben tartottam” – mesélte el a hátteret a csatár.

Az esélytelenség az Újpest esélye az FTC elleni derbin

NEMZETISPORT Nguen: Kizárólag egyetlen kimenetel elfogadható, ha nyerünk • Mitrovics: A többség arról beszél, csak a gólkülönbség kérdéses.

NB III: Bolival a soraiban is kikapott az FTC II; a Békéscsaba II eggyel nyert

NEMZETISPORT A 9. fordulóban a Kazincbarcika aratta a legnagyobb különbségű győzelmet.

Osztrák hokiliga: továbbra is hibátlan és első a Fehérvár!

NEMZETISPORT Kevin Constantine együttese vasárnap a Villachot győzte le három harmadban 3–2-re.

UFC: letartóztatták a félnehézsúlyú bajnokot, Jon Jonest

NEMZETISPORT Az amerikai harcművészt többek között családon belüli erőszak vádjával vették őrizetbe.

PL: közel egy évvel a koponyatörése után szerzett gólt Jiménez

NEMZETISPORT A Wolves mexikói csatára súlyos sérülése után győztes gólt szerzett a Southampton ellen.

Férfi vízi BL: százszázalékos teljesítménnyel jutott tovább az OSC

NEMZETISPORT Varga Dániel csapata 12–9-re győzött a montenegrói Jadran Herceg Novi ellen.

Tenisz: Bondár Anna tornagyőztes Wiesbadenben

NEMZETISPORT A Hajdúszoboszló SE sportolója a legjobb 150-be kerülhet a világranglistán.

Bundesliga: Novothny nélkül ikszelt a Bochum a Stuttgarttal

NEMZETISPORT A német Bundesliga 6. fordulójában a Novothny Somát nem nevező Bochum fogadta a VfB Stuttgartot, és küzdelmes mérkőzésen gól nélküli döntetlennel zárt.

Poroszlói mélyütés a zagyvaszántói legénységnek

HEOL A Csala Attila vezette poroszlóiak nyolcgólos különbséggel győztek Zagyvaszántón a megyei II. osztályú bajnokság 7. fordulójában.

NB III: elhalasztották a Veszprém–ETO Akadémia meccset

NEMZETISPORT Az Eger felcserélte a pályaválasztói jogot a DEAC-al, így a meccsre vasárnap Debrecenben kerül sor.

Kerékpár-vb: Julian Alaphilippe megvédte világbajnoki címét

NEMZETISPORT Akadt, aki egykerekezve szakadt le a mezőnytől, az egyetlen magyar résztvevő Peák Barnabás nem ért célba.