Dr. Baji bronzérmes a horvát fővárosban
Dr. Baji Balázs a harmadik helyen végzett 110 méteres gátfutásban kedden a zágrábi nemzetközi atlétikai viadalon.
Dr. Baji Balázs a harmadik helyen végzett 110 méteres gátfutásban kedden a zágrábi nemzetközi atlétikai viadalon.
AUTOMOTOR Egy átfogó nemzetközi kutatás szerint sajnos dobogósok vagyunk a levegő minőségromlása tekintetében.
BORSONLINE Öt év, megannyi kórházi kezelés, műtét, őssejtbeültetés után a Karthago együttes legendás billentyűse végre teljes szívvel meri kijelenti, meggyógyult súlyos rákbetegségéből. Gidófalvy Attila most a 70. születésnapjára készül és egy pillanatra sem akar megállni.
VEOL Korszerű fűtés belül, napelem kívül – ilyen a XXI. század otthona!
AUTOMOTOR Ez egy olyan verseny, amelyet minden Forma-1-es csapat és pilóta kívülről-belülről ismer, az idei szezon első tesztjét is Barcelonában tartották az európai télből a mediterrán éghajlatú országba menekülő csapatok.
AUTOMOTOR Egyelőre kitart a szolid méretű vesék mellett a BMW 3-as sorozat, a belsejében már óriási méretű kijelzőket találunk.
AUTOMOTOR A BBi Autosport által megépített, Porsche 911-es megjelenéssel ellátott autót az 1971-es Pink Pig versenyautó grafikájával díszítik.
BEOL Élettársa, Netti és éppen most egyéves kislánya Lilien, valamint az egész család és rajtuk kívül is nagyon sokan gyászolják a futballista Orsós Krisztiánt.
BEOL Halálra gázolt egy autó egy hatéves kisgyermeket csütörtök délután Gádoros és Eperjes között, a 4642-es főúton.
BEOL Apukám, apukám – mutat a fotón szülőjére a kétéves Lilien. Annak a futballistának a kislánya, akit az eleki Messinek hívtak.
BEOL Vasárnap a Tótkomlós rallyn baleset történt.
RIPOST Lili fotósorozata a férfiak kedvence lett.
AUTOMOTOR Még az idén megkezdik kis szériában a 6x6-os hajtással ellátott Great Wall pickup gyártását.
AUTOMOTOR Keresse az újságárusoknál az új Autó-Motort!