F1: Hamiltoné a második szabadedzés Belgiumban

Lewis Hamilton volt a leggyorsabb az F1-es Belga Nagydíj második szabadedzésén, megelőzve a délelőtti első helyezett Kimi Räikkönent. Ezúttal már a Mercedes pilótái is az ultralágy gumikon futották legjobb köreiket, Hamilton 262 ezreddel volt gyorsabb Räikkönennél. A finn mögött Valtteri Bottas, Max Verstappen és Sebastian Vettel szoros üldözőbolyt alkotott az eső miatt idő előtt véget érő tréningen. Felipe Massa az első edzésen történt balesete miatt kihagyta az edzést. Folytatás szombaton 11 órától a 3. szabadedzéssel.

További olvasott hírek
Velemben mindenki csak Marinak szólíthatta - Videó

BORSONLINE Ő volt a falu utolsó díszpolgára. Sokszor még a helyi boltosra is főzött.

F1: megszületett a döntés Verstappen manőveréről

NEMZETISPORT Szabályosnak nyilvánították a sportfelügyelők Max Verstappen előzését Charles Leclerc ellen, vagyis a holland versenyző megtarthatja az Osztrák Nagydíjon aratott győzelmét.

F1: Olasz Nagydíj, a futam – élőben az NSO-n!

NEMZETISPORT A 71. Olasz Nagydíjat rendezik Monzában, amelyen a világbajnoki pontversenyt majdnem két futamgyőzelemnyi előnnyel vezető Lewis Hamilton rajtol az élről, mellőle pedig mercedeses csapattársa Valtteri Bottas indulhat, míg a második sorból Carlos Sainz (McLaren) és Sergio Pérez (Racing Point) indulhat. Hazai futamán a két Ferrari, Charles Leclerc és Sebastian Vettel a 13. és a 17. helyről várja a rajtot. Kövesse a futam eseményeit folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!

F1: Osztrák Nagydíj, a verseny – élőben az NSO-n

NEMZETISPORT Már a verseny előtt is emlékezetesen alakult a spielbergi hétvége. Egy kaotikus második szabadedzés után, a szombati időmérőn Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót, csapattársa, Sebastian Vettel azonban csak a kilencedik helyről kezdheti meg a futamot. Bár Lewis Hamilton a második helyen végzett a kvalifikáción, Kimi Räikkönen feltartásáért utólag rajtbüntetést kapott. A második rajtpozíciót így Max Verstappen örökölte meg a Red Bull hazai pályáján. Reméljük, mindezt még lehet fokozni, hiszen a verseny még hátravan Ausztriában. Tartsanak velünk és az élő szöveges közvetítésünkkel!

Videó: Räikkönen elütötte a szerelőt, azonnal kiesett

NEMZETISPORT Kimi Räikkönen a Bahreini Nagydíj 34. körében állt ki kereket cserélni. A finn pilóta azonban túl korán indult el, a bal hátsó keréknél tevékenykedő egyik szerelőt elütötte. A Ferrari versenyzője ezután néhány méter múlva megállt, majd feladta a versenyt. A szerelő állapotáról egyelőre nincs információ.