A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 11,72 pontos nyitás után emelkedett kedden kora délutánig.

További olvasott hírek
A Majdnem Dekameron sorozat vasárnapi alkotásai

VAOL Ma csak vadászhattuk a fényt...

Meztelenül napozott a kertben a sztáranyuka, jól meg is mutatta - Fotók

RIPOST Heidi Klumnak nincs azzal baja, ha nincs rajta ruha. Most otthon dobott le magáról minden textilt.

NB I: Lanzafame nélkül is legyőzte a Honvéd Debrecent

NEMZETISPORT A labdarúgó NB I 26. fordulójában a Budapest Honvéd 3–1-re legyőzte a Debrecent, pedig a vendégek Kamber kiállítása miatt 25 percet emberelőnyben játszottak.

La Liga: a Barca június 13-án, a Real 14-én folytatja – hivatalos

NEMZETISPORT Hivatalossá váltak a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után június közepén újrainduló spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) első két – összességében a 28. és a 29. – fordulójában rendezendő mérkőzések időpontjai.

Nagy bajban van Szilágyi István özvegye

RIPOST Azt mondja, imádkozik, mást nem tehet.

NB I: Lanzafame nélkül is legyőzte a Honvéd a Debrecent

Családi kalandtúrát tartottak Bácsalmáson

BAON Közel három hónapos szünet után, vasárnap délután gyermeknapi családi kalandtúrát tartottak a Vörösmarty Mihály Városi Könyvtár és Művelődési Központ szervezésében.

NB I: Természetes, hogy sokan fáradtak voltak – Rebrov

NEMZETISPORT A Puskás Akadémia–Ferencváros (1–1) mérkőzést követő értékelések során mindkét edző kitért a játékosok fizikai állapotára, míg a vendégek kapusa, Dibusz Dénes elismerte, a játék képe alapján nem érdemeltek volna győzelmet.

Felejthetetlen élmény volt

DUOL Kacziba Andi Dunaújvárosban született, jelenleg, Milánóban él. A koronavírus okozta helyzetről ír egy blogot, amelyet megosztunk önökkel:

Nudizó lányokról készült lesifotó

RIPOST A két lány anyaszült meztelenül élvezte a napsütést, amikor a leleményes fotós megragadta a pillanatot...

1517 ember veszett oda a szörnyű tragédiában

BORSONLINE A világ leggyorsabb hajója egy év múlva már csak emlék volt Biztosan ön is végigment képzeletben azokon a híres lépcsőfokokon, amikor az 1997-ben elkészült Titanic filmet nézte. Gondolatban együtt élvezte a gazdag utasokkal a gyönyörű étkészletekkel elfogyasztott vacsorákat, vagy együtt ropta a szegényebbekkel az alagsorban. A világ leghíresebb hajója 109 évvel ezelőtt ezen a napon ereszkedett először a vízre, ám akkor még nem sejtették, hogy egy év múlva szeli utoljára a hullámokat. Sietniük kellett, így befalazták az egyik munkást Természetesen mindenki számára ismert, hogy egy jéghegy okozta a Titanic hajó vesztét, a tragédiát 1517 ember nem élte túl.

Ausztria is Olaszország sorsára jutott, kijárási korlátozást vezetnek be

VG Ausztria egész területére kijárási korlátozásokat jelentett be vasárnap Sebastian Kurz osztrák kancellár.

Húszmillió darab koronavírus elleni gyógyszert készíthetnek Magyarországon

VG Akár 2,2 millió koronavírusos beteg kezeléséhez szükséges gyógyszert tudnak előállítani az Alkaloida Zrt. birtokában lévő alapanyagból – értesült a Világgazdaság.

Tömeges tesztelés indul május elején

VG Több tízezer fő bevonásával, átfogó szűrővizsgálatba kezd május 1-től a Semmelweis Egyetem vezetésével és az ITM támogatásával a négy hazai orvosképző.

A Libri vezetője a nap hőse

VG A vállalat minden munkatársának biztosít 300 ezer forint fizetéselőleget, plusz Balogh Ákos többségi tulajdonos, mint magánszemély további 50 millió forintos keretet ajánl fel.

Robbantással fenyegetőzött, a TEK ment egy férfiért Szombathelyen

VAOL Több órán át tartó, nagyszabású akció zajlott vasárnap este Szombathelyen, a Szelestey és a Nádasdy utcák sarkán lévő háznál.

Kiszel Tünde úgy főz, ahogy más bálba indul - videó

RIPOST Tünde sokrétűsége nem ismer határokat. Most megmutatta, hogy nem csak a bugyigyűjtésben, de a fakanálforgatásban is tehetséges...

Videó: jobbal a léc alá – a 20 éves kispesti nagy gólja

NEMZETISPORT A 20 éves Szendrei Norbert ebben az idényben először játszott az NB I-ben (összesen nyolcadszor) és a Honvéd labdarúgója a DVSC elleni meccsen megszerezte pályafutása első élvonalbeli gólját – a védőről visszapattanó labdát éles szögből egyből a léc alá lőtte. Videó!

Videó: egy szép szóló és egy öngól – így ikszelt a Fradi Felcsúton

NEMZETISPORT A Ferencváros Tokmac Nguen révén szerezte meg a vezetést a labdarúgó NB I 26. fordulójában a Puskás Akadémia ellen, Felcsúton – a hazaiak Lovrencsics Gergő öngóljával egyenlítettek, pontot mentve annak ellenére, hogy Yoëll van Nieff kiállítása miatt a 70. perctől emberhátrányban játszottak. Tekintse meg a meccs góljait!