Légiósok: megvan Dzsudzsák Balázs új klubja
Helyi sajtóértesülések szerint Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ainnál folytatja a pályafutását.
RIPOST Megőrülnek érte a nők, de nem egyszerű elkészíteni.
BORSONLINE Hatalmas összegű tárgyat tulajdonítottak el tőle.
BORSONLINE 2020-ban diagnosztizáltak nála rákot, most adta fel szervezete a harcot.
BORSONLINE A párocska nem bírt ellenállni a feltörő vágynak, mindenki szeme láttára esett egymásnak.
RIPOST Frédéric von Anhalt herceget nem kímélték...
RIPOST Kína magyarországi ügyvivőjének álláspontja.
BORSONLINE Mától újra jár a 3-as metró Kőbánya-Kispest és a Kálvin tér között.
RIPOST Sötét kilátások várnak ránk.
BORSONLINE Mutatjuk, melyik megyékben kell készülni a jégesőre.
BORSONLINE Egy nappal korábban 589 841 601 fertőzöttet tartottak nyilván, a halálos áldozatok száma pedig 6 433 576 volt.
RIPOST Ő maga sem akarja elhinni, hogy ez megtörténik vele.
RIPOST Mintegy százfős stábbal érkezett Budapestre a világsztár.
BORSONLINE Egy részeg sofőr csapódott a család autójába, a két kisgyerek életét követelte a baleset.
BORSONLINE Leblanc Győző csütörtök reggel óta csak bolyong a házban, ahol annyi boldog évet töltött el élete szerelmével. Tóth Évát szerdán éjjel álmában érte a halál. Az operaénekes-színész a Borsnak mesélte el, mi történt pontosan.
AUTOMOTOR A Citroën prémium almárkájának egyik legszimpatikusabb típusa még csak nem is hasonlít riválisaira, éppen ezért olyan szerethető.
BORSONLINE Sophie Reade 13 évvel ezelőtt megnyerte a Big Brother játékát.
RIPOST Egy horgosi négygyermekes édesanyát raboltak el.
NEMZETISPORT A Ferencváros egészen simán nyert 4–0-ra a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.
BORSONLINE Már mától forgalomkorlátozások lesznek a fővárosi ünnepi előkészületek miatt.
RIPOST Folyamatosan próbálkoznak.
NEMZETISPORT A Liverpool elleni felkészülési mérkőzést (2–2) követő sajtótájékoztatón Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgója bejelentette, hogy idén nyáron biztosan nem vált klubot, hanem az őszi szezonban is az osztrák bajnoki címvédőnél futballozik.
NEMZETISPORT A 4-4-2.com információi szerint a Basel a svájci átigazolási időszak utolsó napján szerződtette a Mainz magyar válogatott támadóját, Szalai Ádámot.
NEMZETISPORT Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Red Bull Salzburg Szoboszlai Dominik szabadrúgásgóljával szerzett vezetést a Sturm Graz otthonában a mérkőzés 8. percében. A magyar válogatott középpályása két perccel később ismét betalált, az ő két góljával jutott a mérkőzés korai szakaszában kétgólos előnyhöz a salzburgi csapat.
NEMZETISPORT Szoboszlai Dominik egy félidő alatt három gólt lőtt a Sturm Graz elleni osztrák élvonalbeli mérkőzésen. Az RB Salzburg magyar játékosa szerezte csapata negyedik gólját is – egy Zidane-csel után lőtte ki a rövid alsót. A másik két találatot ITT tudja megtekinteni.
AUTOMOTOR Az alkotók a globális beszállítói lánctól akarják függetleníteni a villanyautó-piacot, a gyártók szerint ez nem fog menni, az EU szerint szerződést sért a törvény.
RIPOST Itt az utolsó határidő.
RIPOST Meglepő dolgok derültek ki egy friss felmérésből.
AUTOMOTOR A német Giacuzzo Fahrzeugdesign számára a 204 lóerős Kia Ceed GT jelenti a kiindulási alapot, az eredmény 260 lóerő.
RIPOST Megfeledkezett magáról a tengerparton.
AUTOMOTOR A 6,35 tonna össztömegű, akkumulátoros-elektromos Ree P7-B teherautóval városon belüli szállítási feladatokat lehet megoldani.
RIPOST Napról napra egyre melegebb lesz.
AUTOMOTOR A Chevrolet Colorado tervérmodellje, a prémiumtermék GMC Canyon mindenből egy kicsit többet kap – igaz, jórészt felár ellenében.
BORSONLINE Ismét kaptunk a népszerű énekesnőtől egy-két keresetlen mondatot.