A változás kényelmetlen helyzetbe hozhatja az előfizetőket.

További olvasott hírek
Kelemen Hunor: az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja

HEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

Huszonhárom közmunkás dolgozik Biharugrán

BEOL Huszonhárom helybelinek ad munkát a startmunka mintaprogram keretében az önkormányzat Biharugrán egy éven keresztül, március elejétől jövő év február végéig – ismertette Makra Tibor polgármester, hozzátéve, hogy a közfoglalkoztatottak értéket teremtenek.

Hajrágóllal gyűrte le az emberhátrányban játszó Újpestet a Debrecen

BAON A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Sulyok Tamás: kiváló borászok nélkül nem születnének minőségi borok

HEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Tragikus balesetben, 21 évesen hunyt el egy magyar rendőr, parkot neveztek el róla

ZAOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

Gyöngyösről pontot vitt a NEKA

HEOL Sorozatban hatodik bajnoki mérkőzésén is megőrizte veretlenségét a HE-DO B. Braun Gyöngyös, ám a HSA NEKA ellen be kellett érniük az egy ponttal.

Hazatértek az Ázsia Expressz szereplői

BAMA Nem lesz könnyű visszaszokni az Ázsiát megjárt párosainak a hétköznapi életbe a forgatása után. Az Ázsia Expressz sztárjai kemény heteken vannak túl, de kivétel nélkül olyan élményben volt részük, amit soha nem felednek. Az ázsiai földrészre visszatérve hamarosan elindul az Ázsia Expressz új évadának forgatása. Ezúttal is nyolc kalandvágyó pár próbál szerencsét a Fülöp-szigetek és Tajvan mesés vidékén, hogy a megszokott, kényelmes életüket hátrahagyva megküzdjenek a tízmillió forintos fődíjért.

Berki Mazsi megint elképesztő luxusban nyaralgat

SONLINE Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

HEOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

BAMA Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

NOOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

Egyre közelebb a célhoz a listavezető Kondoros

BEOL A Vármegyei II./A osztályú labdarúgó-bajnokságban teljes játéknapot rendeztek szombaton A 21. fordulóban a Doboznak kis híján sikerült meglepnie az élen álló Kondorost, ám az utolsó pillanatokban kihagyott ziccer megpecsételte a sorsát. A második helyen álló Mezőmegyernek egy alaposan megerősített orosházi alakulat került az útjába, végül döntetlenre zárt vele, ezzel ismét 10 pont választja el a listavezetőtől.

DUOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

BAON Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

Lottósorsolás: többen is milliomosok lettek ma este ezekkel a nyerőszámokkal

BAMA Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

NOOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

BEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

FEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

BEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

BAON Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

SZOLJON Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

ZAOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

SONLINE A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Harmadik alkalommal csatlakozott a Futókörök napjához Szolnok – a nap legfontosabb hírei egy helyen

SZOLJON Összeszedtük a nap legfontosabb híreit.

BAMA Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

KEMMA A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Nyert a Kaposvári KK

SONLINE Szombaton játszott mérkőzést a Kaposvári KK az SZTE Szedeák csapatával. A meccset a kaposvári csapat nyerte 94-89-re.

VAOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Így látta a Szekszárd elleni fordulatos ikszet Markó Edina - videó

VAOL A Haladás Viktória vezetőedzője, Markó Edina értékelte a Haladás Viktória-Szekszárdi WFC (2-2) női NB I.-es labdarúgó-mérkőzést.

VAOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

BAMA Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

HEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

SONLINE Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Most a NATO-t fenyegeti Oroszország

RIPOST Eddig a NATO fenyegette őket...

A bronzéremért csatázhat a Cegléd

SZOLJON A ceglédi csapat tizenhárom ponttal kikapott a MAFC-tól a kosárlabda NB I/B elődöntőjének harmadik összecsapásán. Mindez azt jelenti, hogy a kék-sárgák majd a harmadik helyért fognak játszani a Phoenix-MT Fót együttesével.

Szőlőre váltottak lopásban a gumis romák

HEOL Nem voltak elég körültekintőek. Amikor ugyanis elmentek, ottfelejtették a ruháikat a szőlőben.

VEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

HEOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

Virágos, családias hangulatú majálisra készülnek Bükkszéken

HEOL Bükkszéken majálisra várják a családokat május elsején az iskola udvarára.

Az OSE visszakerült az élre

KEMMA Megszakították negatív szériájukat az oroszlányi kosarasok. Az MVM-OSE Lions elképesztő hajrát futott a mérkőzés végén és megszerezték a győzelmet.

ZAOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

QHB-Eger: negyven percig szorongatták a Szegedet

HEOL Az NB I.-es tagság meghosszabbításáért küzdő egriek mindent kiadtak magukból a világsztárokat felsorakoztató OTP Bank-Pick Szeged ellen, ami arra volt elég, hogy 40 percig nyílt mérkőzést játszottak a neves ellenféllel szemben.

FEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

NOOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

KEMMA Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

ZAOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Vége a jogi csatározásnak Britney Spears és az apja között

VG Az énekesnő és az édesapja végleg rendezik vitáikat, igaz, ennek feltételeit nem hozták nyilvánosságra.

BEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

Magabiztosan nyert a Dózsa a Kaposvár ellen

SZOLJON Az élvonalbeli vízilabda-bajnokság 5–8. helyért folyó küzdelem első meccsén a Szolnoki Dózsa Praktiker nyolc góllal legyőzte a Kaposvár együttesét.

KEMMA Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

VEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Három napon át keresték: holtan került elő a 15 éves Jázmin

RIPOST A rendőrség nyomozást indított az eset kapcsán.

ZAOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

DUOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

13 találatos meccs Egerszóláton öngólokkal és 11-esekkel

HEOL A Nagyréde idegenben, az Egerszólát otthon rúgott nyolc gólt ellenfelének a Heves vármegyei II. osztály 24. fordulójában.

Lottósorsolás: többen is milliomosok lettek ma este

NOOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

VEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

BAON Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Analóg elektromos motorkerékpárt ígér a Real Motors

AUTOMOTOR A Real Motors startup szerint az emberek jelentős része nem szorul rá a kütyük segítségére, ezért minimalista az Ares nevű villanymotorkerékpár kialakítása.

BAMA A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

SONLINE Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

NOOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

VAOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

KEMMA Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

VEOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

DUOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

FEOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

Mire elég az átlagos havi 135 ezer forintos nyugdíj?

VG Átlagosan ennyi pénzből kell, hogy megéljen egy magyar nyugdíjas.

Mire elég az átlagos havi 135 ezer forinto nyugdíj?

Kiborultak a Vodafone ügyfelei a szolgáltatás minősége miatt

VG Mióta összeolvadt a Vodafone és a UPC, több órás szolgáltatáskiesések vannak. A helyzet nem javul, hiába ígéri a Vodafone, hogy mindent megtesz.

Ausztria is Olaszország sorsára jutott, kijárási korlátozást vezetnek be

VG Ausztria egész területére kijárási korlátozásokat jelentett be vasárnap Sebastian Kurz osztrák kancellár.

Húszmillió darab koronavírus elleni gyógyszert készíthetnek Magyarországon

VG Akár 2,2 millió koronavírusos beteg kezeléséhez szükséges gyógyszert tudnak előállítani az Alkaloida Zrt. birtokában lévő alapanyagból – értesült a Világgazdaság.

A Hevesi LSC megszakította a Lőrinci VSC hosszú sorozatát

HEOL A 9. helyen álló hevesiek otthonában hat győztes meccs után kapituált a második helyen tanyázó Lőrinci VSC a Heves vármegyei I. osztály 21. fordulójának szombati esti mérkőzésén.

TEOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

Illegális hulladéklerakót számoltak fel a vasi polgárőrök Halogyon - fotók

VAOL Elindult az Országos Polgárőr Szövetség és a kormány idei legnagyobb közös programja, melynek célja az illegális hulladék-lerakóhelyek felszámolása. Vármegyénkben a kezdeményezés első állomása Halogyon volt.

FEOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

KEMMA Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

FEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Törökországból indul világhódító útra a Renault Duster

AUTOMOTOR Bursában fogják gyártani a helyi és az exportpiacok számára a Renault Duster szabadidő-autót, ami csak pár részletben tér el a Dacia eredetitől.

SONLINE Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

Ettől mindenki beindul: elfelejtett melltartót venni a szőkeség

RIPOST A csinos modell ismét nem bízott semmit a képzeletre.

Mérnöki csoda

DUOL Az alábbi címmel posztolt a közösségi oldalán Süli János, a Tolna vármegye 3. számú választókerület országgyűlési képviselője arról, hogy Szentpéterváron már készül a Paks II. reaktortartálya.

BEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

BEOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

VAOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

FEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Iszonyat a munkahelyen, egy pillanat alatt szakadt be Adrián nyálkahártyája

BORSONLINE Adrián élete végéig viseli a történtek következményeit.

90 évvel ezelőtt mutatták be a Citroën Traction Avantot

AUTOMOTOR A 100 szabadalmas autónak is nevezett Traction Avant a kor legmodernebb megoldásait ötvözte: elsőkerék-meghajtás, „monocoque” szerkezet, hidraulikus fékek és független kerékfelfüggesztések.

Megtörtént a csere, különleges podcast adásunk folytatódik

BAMA A mostani filmes podcastünk minden szempontból különleges: ezúttal ugyanis nem egy rendező, egy színész, egy filmsorozat, vagy egy műfaj kerül a középpontba, hanem a Dunántúli Napló filmes újságírói.

SZOLJON Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Kormányablakbusz érkezik Úrhidára

FEOL Április 29-én, hétfőn 10 és 14 óra között kormányablakbusz érkezik Úrhidára, a polgármesteri hivatal épületéhez (Kossuth u. 66.). A Mobilizált Kormányablak Ügyfélszolgálatokon az ügyfelek elintézhetik a kormányablakokban elérhető ügyköröket, benyújthatják kérelmeiket hatósági ügyekben, illetve tájékoztatást kaphatnak az eljárás menetéről. Többek között a lejárt okmányok cseréjére, például személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány, lakcím kártya, diákigazolvány, parkolási igazolvány, még ügyfélkapu regisztrációra is lehetőségük van. Illetékfizetésre csak bankkártyával van lehetőség.

TEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

VEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

HEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

VAOL Mátyás Balázs Tamás posztumusz törzsőrmester szolgálatteljesítés közben, közúti közlekedési baleset következtében halt meg.

NOOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

DUOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

Nyugati fegyverszállító vonatot lőttek az oroszok

RIPOST Rakétákkal és tüzérséggel.

Bérgyilkost akart fogadni egy budapesti ápolónő: gyermekei apját készült megöletni

BORSONLINE A nőt és bűntársait is elítélték.

DUOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

DUOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

VAOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

ZAOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

BAON Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.