NOOL function initPuzzle() { var params = { SUBMITMETHOD:'POST', PROGRESS : '' , ROOTIMAGES: '' }; jQuery('#CrosswordCompilerPuz').CrosswordCompiler( CrosswordPuzzleData, null, params ); } További játékainkhoz kattintson ide!

BEOL Márki-Zay Péter, a Mindenki Magyarországa Néppárt elnöke és európai parlamenti listavezetője, Hódmezővásárhely polgármestere tartott fórumot, gyűjtötte a párt számára az európai parlamenti választáson való induláshoz szükséges aláírásokat szombaton Békéscsabán, a Jókai színház előtt.

Kellemes időt tartogat a vasárnap, akár 22 fokot is mérhetünk!

VEOL A ragyogó napsütés mellett csak fátyolfelhők lesznek az égen, nem várható csapadék. 21 és 27 fok közé erősödik a nappali felmelegedés. A délkeleti szél megerősödhet. - írja országos előrejelzésében a Köpönyeg.

Negyven év után tértek vissza Kömlődre a gólyák, műfészket építettek nekik

TEOL Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

BEOL Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

HEOL Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

Sulyok Tamás: kiváló borászok nélkül nem születnének minőségi borok

SONLINE Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

BEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

Berki Mazsi megint elképesztő luxusban nyaralgat

TEOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

KEMMA Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

BAON Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

Lottósorsolás: többen is milliomosok lettek ma este ezekkel a nyerőszámokkal

SZOLJON Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

HEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

BAMA Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

Hajrágóllal gyűrte le az emberhátrányban játszó Újpestet a Debrecen

SZOLJON A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

HEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

BAMA A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

A bronzéremért csatázhat a Cegléd

SZOLJON A ceglédi csapat tizenhárom ponttal kikapott a MAFC-tól a kosárlabda NB I/B elődöntőjének harmadik összecsapásán. Mindez azt jelenti, hogy a kék-sárgák majd a harmadik helyért fognak játszani a Phoenix-MT Fót együttesével.

Az OSE visszakerült az élre

KEMMA Megszakították negatív szériájukat az oroszlányi kosarasok. Az MVM-OSE Lions elképesztő hajrát futott a mérkőzés végén és megszerezték a győzelmet.

Harmadik alkalommal csatlakozott a Futókörök napjához Szolnok – a nap legfontosabb hírei egy helyen

SZOLJON Összeszedtük a nap legfontosabb híreit.

Egyre közelebb a célhoz a listavezető Kondoros

BEOL A Vármegyei II./A osztályú labdarúgó-bajnokságban teljes játéknapot rendeztek szombaton A 21. fordulóban a Doboznak kis híján sikerült meglepnie az élen álló Kondorost, ám az utolsó pillanatokban kihagyott ziccer megpecsételte a sorsát. A második helyen álló Mezőmegyernek egy alaposan megerősített orosházi alakulat került az útjába, végül döntetlenre zárt vele, ezzel ismét 10 pont választja el a listavezetőtől.

Kelemen Hunor: az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja

SONLINE Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

BAON Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

Napi sudoku - nehezebb verzió

Idegenben győzött a Dusnok és a Mélykút

BAON A hétvégén a 21. fordulót rendezik meg a vármegyei másodosztályú bajnokságban. A Déli csoportban két mérkőzést vívtak meg szombaton, mind a kettőt a vendégcsapat nyerte. Érsekcsanádról a Dusnok, vaskútról a Mélykút térhetett haza három ponttal.

Visszatér a ragyogó napsütés és a nyárias idő Zala vármegyébe

ZAOL A koponyeg.hu információi szerint, ragyogó napsütés mellett csak fátyolfelhők lesznek az égen, nem várható csapadék. 21 és 27 fok közé erősödik a nappali felmelegedés. A délkeleti szél megerősödhet.

SZOLJON Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

BAON Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

TEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

KEMMA Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

BAON Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

SZOLJON Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

HEOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

BAMA Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

SONLINE Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

BEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

Így látta a Szekszárd elleni fordulatos ikszet Markó Edina - videó

VAOL A Haladás Viktória vezetőedzője, Markó Edina értékelte a Haladás Viktória-Szekszárdi WFC (2-2) női NB I.-es labdarúgó-mérkőzést.

SONLINE A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

BEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

13 találatos meccs Egerszóláton öngólokkal és 11-esekkel

HEOL A Nagyréde idegenben, az Egerszólát otthon rúgott nyolc gólt ellenfelének a Heves vármegyei II. osztály 24. fordulójában.

Gyöngyösről pontot vitt a NEKA

HEOL Sorozatban hatodik bajnoki mérkőzésén is megőrizte veretlenségét a HE-DO B. Braun Gyöngyös, ám a HSA NEKA ellen be kellett érniük az egy ponttal.

A Hevesi LSC megszakította a Lőrinci VSC hosszú sorozatát

HEOL A 9. helyen álló hevesiek otthonában hat győztes meccs után kapituált a második helyen tanyázó Lőrinci VSC a Heves vármegyei I. osztály 21. fordulójának szombati esti mérkőzésén.

Nyert a Kaposvári KK

SONLINE Szombaton játszott mérkőzést a Kaposvári KK az SZTE Szedeák csapatával. A meccset a kaposvári csapat nyerte 94-89-re.

TEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

KEMMA Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

Gazdag Attila győzelemmel ünnepelte 54. születésnapját – galériával

BAON A vármegyei másodosztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjában, a 21. fordulóban négy mérkőzést bonyolítottak le, melyben két döntetlen és két vendég győzelem született.

Nézze meg képeinken, hogy halad a Sisecam kaposvári gyárának építése

SONLINE Javában zajlik a török Sisecam üveggyár építése. Nézze meg képeinken a munkafolyamatokat.

A Tata marad a békésiek mumusa

BEOL Az őszi váratlan hazai fiaskó után vendégként sem termett babér a békési kézilabdázóknak a kiesés elkerüléséért küzdő Tata ellen. Az NB I B-s férfi bajnokság 27. játéknapja keretében lejátszott szombati mérkőzésen szinte végig a harcosabb házigazdák akarata érvényesült, akik végül hat góllal múlták felül a látogatókat.

SONLINE Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

BAMA Biztonságos otthont építettek a dömösi madármentővel az E.on szakemberei Kömlőd új lakóinak, egy gólyapárnak. Kiderült, a madárcsaládon kívül leendő fiókáik is megmenekültek, hála a műfészeknek.

SZOLJON Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

HEOL Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

BAMA Kiváló borászok nélkül a legősibb szőlőfajtákból és a legkedvezőbb évjáratok terméséből sem születnének minőségi borok - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Borászok Borásza díj átadóján szombaton Budapesten.

SONLINE Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

BEOL Már kevesebbet van itthon, mint külföldön. Megint gyönyörű helyre utazott.

TEOL Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

KEMMA Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

BAON Kihúzták az ötös lottó nyerőszámait: 1,7 milliárd forint volt a tét.

TEOL A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

KEMMA A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

BAON A Debrecen a második félidőben emberelőnyben játszva a hajrában szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Mérnöki csoda

DUOL Az alábbi címmel posztolt a közösségi oldalán Süli János, a Tolna vármegye 3. számú választókerület országgyűlési képviselője arról, hogy Szentpéterváron már készül a Paks II. reaktortartálya.

Virágos, családias hangulatú majálisra készülnek Bükkszéken

HEOL Bükkszéken majálisra várják a családokat május elsején az iskola udvarára.

Megtörtént a csere, különleges podcast adásunk folytatódik

BAMA A mostani filmes podcastünk minden szempontból különleges: ezúttal ugyanis nem egy rendező, egy színész, egy filmsorozat, vagy egy műfaj kerül a középpontba, hanem a Dunántúli Napló filmes újságírói.

Illegális hulladéklerakót számoltak fel a vasi polgárőrök Halogyon - fotók

VAOL Elindult az Országos Polgárőr Szövetség és a kormány idei legnagyobb közös programja, melynek célja az illegális hulladék-lerakóhelyek felszámolása. Vármegyénkben a kezdeményezés első állomása Halogyon volt.

SZOLJON Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.

BEOL Az aradi Szabadság-szobor a magyarok szabadságát szimbolizálja, és irányt mutat az erdélyi magyarságnak - hangsúlyozta a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) elnöke szombaton Aradon.