Ciprus: Gyurcsóék az utolsó fordulóban előztek, irány a BL!

Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca idegenben 1–0-ra győzött a már bajnokként pályára lépő Apollon ellen a ciprusi labdarúgó-bajnokság rájátszásának vasárnap megrendezett utolsó fordulójában, ezzel elcsípte a második helyet, és indulhat a Bajnokok Ligája selejtezőjében.

További olvasott hírek
Átázott a fehér póló, mindenki megcsodálhatta a ringó mellű csaj bimbóit – 18+

BORSONLINE Ha ez egy verseny lett volna, egészen biztosan ő győzött volna.

Veszélyjelzést adtak ki a meteorológusok, pokoli hőség lesz ma

BORSONLINE A hőség veszélye miatt első- és másodfokú figyelmeztetéseket adott ki vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Választás elé állították Karikó Katalint, így döntött

RIPOST Nem mindennapi helyzetbe került a magyar biokémikus.

Légiósok: Szoboszlai Dominik marad a Salzburgnál

NEMZETISPORT A Liverpool elleni felkészülési mérkőzést (2–2) követő sajtótájékoztatón Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgója bejelentette, hogy idén nyáron biztosan nem vált klubot, hanem az őszi szezonban is az osztrák bajnoki címvédőnél futballozik.

Légiósok: Szalai Ádám Svájcba szerződött – sajtóhír

NEMZETISPORT A 4-4-2.com információi szerint a Basel a svájci átigazolási időszak utolsó napján szerződtette a Mainz magyar válogatott támadóját, Szalai Ádámot.

Légiósok: megvan Dzsudzsák Balázs új klubja

NEMZETISPORT Helyi sajtóértesülések szerint Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ainnál folytatja a pályafutását.

Videó: Szoboszlai újabb óriási szabadrúgásgólt szerzett

NEMZETISPORT Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Red Bull Salzburg Szoboszlai Dominik szabadrúgásgóljával szerzett vezetést a Sturm Graz otthonában a mérkőzés 8. percében. A magyar válogatott középpályása két perccel később ismét betalált, az ő két góljával jutott a mérkőzés korai szakaszában kétgólos előnyhöz a salzburgi csapat.